تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

18 نوامبر, 2020 | 9:48 55 بازدید شناسه خبر : 1290

با پیگیری های دکتر علیرضا ورناصری مطالبات پرسنل شهرداری های حوزه انتخابیه پرداخت می شوند

پیگیری های استانی و کشوری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی جهت حل مشکلات کارکنان شهرداری های حوزه انتخابیه مثمر ثمر واقع شد

با پیگیری های دکتر علیرضا ورناصری مطالبات پرسنل شهرداری های حوزه انتخابیه پرداخت می شوند

نماینده مردم‌ مسجدسلیمان،هفتکل،لالی و اندیکا از پرداخت مطالبات تمامی پرسنل شهرداری های حوزه تا پایان ماه جاری خبر داد.

دکتر علیرضا ورناصری اذعان داشت:با توجه به پیگیری های انجام شده موفق شدیم که بودجه ای در راستای مطالبات عقب افتاده کارمندان و کارگران شهرداری های حوزه چهارگانه از محل منابع مالی که در اختیار استانداری و فرمانداری ها بود تهیه کنیم.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود:در چند سال گذشته پرداخت به موقع حقوق و مزایای کارگران و کارمندان شهرداری ها بعنوان یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های شهرداری بود و از این لحاظ در مقابل اذهان عمومی بسیار تحت فشار بودند.

عضو کمسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به اینکه در ماه گذشته تمام شهرداری های حوزه انتخابیه ارزش افزوده دوبرابر دریافت نمودند تصریح کرد:

۱.لالی چهل میلیارد ریال

۲.گلگیر دو میلیارد ریال

۳.عنبر دومیلیاردریال

۴.مسجد سلیمان ده میلیارد ریال

۵.هفتکل ده میلیارد ریال

۶.آبژدان ده میلیارد ریال

۷.زاووت یک میلیارد ریال

۸.قلعه خواجه پنج میلیارد ریال
خواهد بود که در آینده نزدیک پرداخت خواهند شد.

گفتنی است شهرداری ها در خصوص تنوع وظایف محوله و مسؤولیت های خدمت رسانی در رأس همه نهادها قرار دارند و در همین راستا نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با پیگیری های مجدانه به خواسته برحق کارکنان شهرداری های حوزه انتخابیه جامع عمل پوشانید.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید