حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 8 شوال 1445 Tuesday, 16 April , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 842 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 42×
18 آبان 1401 - 0:05
شناسه : 3426
بازدید 62
0

خدمت مضاعف به مردم و رضایت آنانهدف نماینده توسعه نگر است کار آمدی ،تخصص و تعهد در استفاده بهینه از زمان و امکانات برای حسن انجام امور و هم چنین برخورداری از شرایط و صلاحیت مسئولیت محوله با پیشینه موفق و درخشان درعرصه های خدمت به مردم ازجمله ویژ گی هایی هستند که تحول اساسی در عمران و آبادانی و رضایت خاطر مردم از عملکرد […]

ارسال توسط :
پ
پ

خدمت مضاعف به مردم و رضایت آنان
هدف نماینده توسعه نگر است

کار آمدی ،تخصص و تعهد در استفاده بهینه از زمان و امکانات برای حسن انجام امور و هم چنین برخورداری از شرایط و صلاحیت مسئولیت محوله با پیشینه موفق و درخشان درعرصه های خدمت به مردم ازجمله ویژ گی هایی هستند که تحول اساسی در عمران و آبادانی و رضایت خاطر مردم از عملکرد مسئولان را رقم می زنند.

نماینده مردم شهرستان های مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای در این برهه حساس کشور با پرداختن به مسائل مهم جامعه بارقه امید را با الزام مسئولان کشور به انجام اصولی وظایف شان و پاسخگو بودن آنان در قبال مردم،  را در دلها زنده کرده است.
ایشان بجای دخالت در عزل و نصب ها که کشور را به لبه پرتگاه کشانده و مردم را گرفتار رنج و عذاب مضاعف نموده ، در راستای تحقق وعده ها و ادای دین به مردم حوزه انتخابیه با استفاده از تجربه سال های متمادی خدمت و به کارگیری توان مسئولان و مدیران برای شکوفایی ظرفیت های مغفول مانده و نظارت بر ارائه خدمات مطلوب طرحی نو در انداخته و مردم حوزه انتخابیه بیش از هر زمانی را به آینده امیدوار کرده است.

دکتر علیرضا ورناصری از زمره مدیرانی است که در راه خدمت به مردم ولایی منطقه اش شب و روز را نمی شناسند و بجای حضور در ميتينگ های شبانه برخی از مسئولان که دودشان در چشم مردم است با تلاش بی وقفه برای ارائه خدمت به مردم حوزه انتخابیه
عزمش را جزم کرده تا بتواند مردم تشنه خدمت صادقانه را از سرچشمه های زلال نظام مقدس جمهوری اسلامی بهره مند سازد.

نماینده پاسخگوی مردم در مجلس شورای اسلامی برای بررسی عمق مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه به آمارهای داده شده اکتفا نمی کند و حتی دورترین روستا را شخصا حضور پیدا می کند تا ضمن دیدار و گفتگو با مردم مطالبات آنان را پیگیری و به منصه ظهور برساند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی دکتر ورناصری در چند روز اخیر با حضور در ادارات کل استان و تشکیل جلسه با مدیران دستگاههای اجرایی خواستار رسیدگی و ارائه خدمات هرچه بیشتر به مردم حوزه انتخابیه شد و خاطر نشان ساخت: محرومیت های به جا مانده ناشی از سوء مدیریت در سنوات گذشته و عدم استفاده از ظرفیت های بی نظیر در منطقه است در حالی که برخی از این پناسیل ها به تنهایی می تواند بیش ۵ هزار شغل مستقیم در حوزه انتخابیه ایجاد کند.

وی با تاکید بر اینکه مدیران با تلاش شبانه و روزی و با استفاده از پناسیل های موجود حجم بالای مطالبه بر زمین مانده و عمق محرومیت منطقه را جبران کنند، اظهارکرد:شایسته نیست با وجود این همه ثروت و نعمت خدادادی شاهد فقر و بیکاری مردم این مناطق باشیم.
دکتر ورناصری با حضور در سازمان صمت استان ضمن دیدار با رئیس سازمان ، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و مدیران تابع ۴ شهرستان به رسیدگی مسائل و مشکلات صمت حوزه انتخابیه پرداخت و خواستار صدور مجوز برای ساخت شهرک های شیمیایی و تسریع امور برای حضور سرمایه گذاران در بخش های مختلف صنعت شد و بیان کرد:با توجه به اینکه رئیس سازمان صمت استان و شرکت شهرک های صنعتی به تازگی سکان مسئولیت را به عهده گرفته اند شایسته جهت شناسایی نقاط ضعف و قوت حوزه انتخابیه به صورت میدانی از منطقه بازدید و برنامه های کارشناسی شده توام با عمل ارائه کنند.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در ادامه برنامه های خود با حضور در شهرستان لالی و ملاقات با مردم که در راس برنامه های ایشان و از اولویت خاصی برخودار است به رسیدگی مطالبات آنان پرداخت و در دیدار امام جمعه، فرماندار ، تعدادی از مدیران، شهردار و دهیاران جهت خدمت بی منت به مردم بحث و گفتگو کردند.
دکتر ورناصری ضمن دیدار با تعدادی از بزرگان و افراد شاخص شهرستان لالی پیرامون مسائل عمده به بحث و تبادل نظر پرداختند و تصریح کرد:اشتغال،تامین آب شرب و آب کشاورزی، فعال سازی شهرک صنعتی، وضعیت املاک شهر لالی و همچنین عملکرد مدیران و مسائل و مشکلات حوزه کارگری از عمده مباحث مطرح شده در این جلسه بوده است.
وی همچنین در دیدار فرماندهی ناجا و فرماندهی سپاه شهرستان لالی ضمن قدردانی از تلاش های این عزیزان در تامین امنیت خواستار حفظ ارزش های نظام جمهوری اسلامی شدند.

حضور در منزل خانواده دو شهید و همچنین ادای احترام به مقام شامخ شهدا از دیگر برنامه‌های این نماینده مردمی بوده است.
بر پایه این گزارش دکتر ورناصری در روز ۱۳ آبان با حضور در راهپیمایی مبارزه با استکبار جهانی در شهرستان مسجدسلیمان شرکت کردند و همچنين برای حضور در همین مراسم راهی شهرستان اندیکا شدند، گفتنی است در این سفر برنامه های دیگر از جمله بهره‌برداری از مرکز اشتغال بانوان با حضور مدیرکل بهزیستی استان و مدیران برای شهرستان

اندیکا انجام شد.
وی با امام جمعه و تعدادی از مدیران شهرستان اندیکا در خصوص مسائل و مشکلات دیدار و به تبادل نظر پرداختند.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در جلسه با رئیس کل دادگستری استان و مدیر کل ثبت اسناد پیرامون مشکلات واحدهای دادگستری و قضایه حوزه انتخابیه گفتگو کرد و خاطر نشان ساخت:اداره کل ثبت اسناد در خصوص فعال سازی و راه اندازی ادارات تابع در شهرستان های لالی، هفتکل و اندیکا اقدامات لازم را انجام دهد.
همچنین نماینده پر تلاش مردم در مجلس شورای اسلامی در جلسه ای با مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، مدیرکل شیلات و مدیرکل میراث فرهنگی به فعال سازی ظرفیت های موجود حوزه انتخابیه در بخش های کشاورزی، شیلات و میراث فرهنگی تاکید کرد که خوشبختانه مصوبات قابل توجهی در این جلسه به تصویب رسید.

دکتر ورناصری ضمن تشریح فعالیت مربوط به ادارات و سازمان ها راهکارهای لازم جهت استفاده از ظرفیت های حوزه انتخابیه را ارائه کردند و گفت:برخی از پروژه های مورد توافق مدیران بلافاصله اجرایی شوند و سایر پیشنهادات در یک کارگروه مشترکی تا حصول نتایج ادامه پیدا کنند.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی صدور مجوز تاسیس پتروپالایش هفتکل ،ارائه سند اشتغال جهت پیاده سازی در حوزه انتخابیه و معرفی سرمایه گذار با توجه به پناسیل های ارائه شده در سند اشتغال را از مهمترین مصوبات جلسه در سازمان صمت استان عنوان کرد و خاطر نشان ساخت:پیگیری و بررسی شهرک های نیمه فعال و تعطیل در حوزه انتخابیه،فراهم سازی ساختمان و تجهیزات ، تامین نیروی انسانی ادارات صمت ۴ شهرستان و راه اندازی معادن راکد شهرستان هفتکل نیز در این جلسه مصوب گردیده است.
ایشان جذب تسهیلات تبصره های ۱۸ و ۱۶ رونق تولید توسط ادارات صمت حوزه انتخابیه جهت راه اندازی واحد های صنعتی، تولیدی و صنفی را از دیگر مصوبات قابل توجه این جلسه بیان کرد و گفت:پیگیری زمین های واگذار شده در شهرک های صنعتی که تاکنون راکد مانده و راه اندازی شهرک صنعتی شماره ۳ مسجدسلیمان تاکید و مصوب شده است.

نماینده‌ مردم در مجلس شورای اسلامی به مصوبات جلسه سازمان آب و برق خوزستان، سازمان جهادکشاورزی، شیلات و میراث فرهنگی اشاره کرد و گفت:پرورش آبزیان در قفس دریاچه سدها علی الخصوص سد گتوند و رها سازی بچه ماهی بومی و غیر مهاجم در راستای توانمند سازی صیادان محلی به تصویب اعضای جلسه رسیده است.
وی از ایجاد حوضچه های پرورش بچه ماهی در نقاط مطرح شده خبر داد و افزود:مقرر گردید برای تسریع در فرآیند اخذ مدارک و مجوز در حوزه آب مسجدسلیمان یک نفر مامور به خدمت معرفی گردد‌.
ایشان بیان داشت: کلیه موارد مطرح شده اعم از بهره برداری از روان آب های و استفاده از چاه های موجود که در فرآیند کمیته تخصیص و فنی هستند طرف مدت یک هفته نهایی و مجوزات لازم صادر به جهاد کشاورزی اعلام خواهید گردد.
دکتر ورناصری خبر داد:همچنین در این جلسه مصوب گردیده اجرای کلیه طرح‌های پیشنهادی گردشگری ۴ شهرستان با رعایت حریم رودخانه مجاز است.
لازم به ذکر است این جلسات به صورت ماهیانه برگزار می شود که در این جلسه بنا شد منابع طبیعی و محیط زیست با توجه به حوزه کاری نیز در این جلسات شرکت کنند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.