تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

تصویری

جدیدترین مطالب

4 نوامبر, 2019 | 10:23 178 بازدید شناسه خبر : 327

بِسْمِ ٱللّٰهِ ٱلرَّحْمٰنِ ٱلرَّحِيمِ
وَ بَشّرِ المُومنینَ بِانَّ لَهُم مِن اللّه فَضلا کَبیرا.

سیزدهم آبان روز دانش آموز،یادمان غرورآفرین مقابله نستوه با نظام سلطه،امسال بیش از پیش،ضرورتِ “جهاد و خدمت به مردم “ را تداعی میکند.

موضعگیریهای خصمانه استکبار و سرسپردگانش در مقابله با عزّتمندی وطنمان، دسایسِ نوینِ دشمنان را آشکار ساخته که ضمن تضّاد آشکار با قوانین بین المللی،مؤکد و مؤیدِ لزومِ تقویتِ انسجام و بصیرتی فزون از گذشته است.

جلوه های لایزالِ شجاعت ملت ایران و “ایثار در تحقق آگاهی”، از آموزه های جهاد عظیم ثاراللّه(ع) نشأت یافته،از آنروست که در بزنگاههای متعدد کشور،آزادگی و مبارزات مردم ایران بویژه جوانان در تعابیر جاودانه ایی همچون سیزده آبان متجلّی میگردد.

تقابل کشورمان باشیاطینِ بدعهدی که نمادی تامّ از زورگویی هستند نمونه ایی آرمانی از مظاهر اصلی قدرت ملی و راهبردهای استراتژیک کشورمان است.

اینک بزنگاهی ست که دشمن در جنگ تمام عیارِ اقتصادی، استقلال ایران را هدف قرار داده ،لذا دانش آموزان و دانش پژوهانِ مجاهدِ این مرز و بومِ بی بدیل با تأسی به آزادمنشیِ مکتب سیدالشهدا(ع) با تلاشی بی امان برای ارتقاء همه جانبه کشورمان نوآوری،خدمت رسانی، سازندگی،و شهادت طلبی را با اراده ایی تاثیرگذار،بر خود و راهِ فرداهایشان تکلیف نموده اند.

یادمان استکبارشکنى ١٣ آبان بر تمام آزاد مسلکان خجسته باد.

دکتر علیرضا ورناصری
🆔 _dr_alireza_varnaseri

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید