حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 14 ذو القعدة 1445 Tuesday, 21 May , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 853 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 42×
09 تیر 1400 - 19:56
شناسه : 2255
بازدید 1696
5

دکتر ورناصری در نطق میان دستور: رئیس جمهور منتخب،دولت را در بدترین شرایط تحویل میگیرد و راهبردی ترین اقدام‌تشکیل دولت کارآمد و با بکارگیری وزرای مردمی آگاه به چالش های اقتصاد و واجد برنامه های کاربردی در راستای حاکمیت شایسته سالاری است صدای قربانی شدن مظلومانه ی مردم در جاده های غیر ایمن و مناطق […]

ارسال توسط :
پ
پ

دکتر ورناصری در نطق میان دستور:

رئیس جمهور منتخب،دولت را در بدترین شرایط تحویل میگیرد و راهبردی ترین اقدام‌تشکیل دولت کارآمد و با بکارگیری وزرای مردمی آگاه به چالش های اقتصاد و واجد برنامه های کاربردی در راستای حاکمیت شایسته سالاری است

صدای قربانی شدن مظلومانه ی مردم در جاده های غیر ایمن و مناطق محروم توسط نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی طنین انداز شد

نماینده مردم مسجدسلیمان،هفتکل،لالی و اندیکا در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز( ۹ خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با تبریک خدمت دکتر رئیسی،اظهار داشت:آرای دشمن شکن مردم در انتخاب قاطعانه آیت الله رئیسی بعنوان ریاست جمهوری ایران اعتماد فرآیند کریمانه ایست که مردم ایران به تحول گرایی انقلابی دارند واین امید و اعتماد جمعی به شما
سرمایه اجتماعی است.

وی ادامه داد: به ویژه در دهه حیاتی ایرانی در ۱۴۰۰ که انباشت از بحران های اقتصادی،نوسانات مختلف همچون نرخ ارز،ابر چالش تورم،بحران آب، بحران کاهش رشد جمعیت،بیکاری،فضای نامناسب کسب و کار و تولید،اتمام عصر اقتصاد نفتی و ضرورت بیرون کشیدن ارزهای نفتی از بودجه دولت ،عدم تحقق کشاورزی مدرنیته بعنوان اولویت اول انقلاب اسلامی است.

عضوکمسیون انرژی مجلس در ادامه نطق میان دستور اذعان داشت:چالش های نظام بانکی و عدالت مالیاتی،عدم هدایت نقدینگی به سمت تولید ملی
و انباشتگی انبوه کارهای معوقه ،الگوهای کاربردی مبتنی بر فطرت راستین انقلاب اسلامی و کار آمدسازی سیستم وزارتی،برای جلوگیری از ناهنجاری ها خاتمه بخشی ب زمینه های رانت و فساد و اتمام امضا های طلایی را ایجاب می سازد.

نماینده مردم مسجدسلیمان،هفتکل،لالی و اندیکا در مجلسرشورای اسلامی تصریح کرد:ملت شریف ایران که مقابل فشارهای خارجی و سوتدبیر داخلی ایستادند،نخستین اولویت دولت سیزدهم را تزریق امید،تدبیر همگانی باز آفرینی تحول و مجاهدت ارتقای سطح زندگی در غالب شاخص های روز دنیا میدانند.

ایشان بیان کرد:رئیس جمهور منتخب،دولت را در بدترین شرایط تحویل میگیرد و راهبردی ترین اقدام‌تشکیل دولت کارآمد و با بکارگیری وزرای مردمی آگاه به چالش های اقتصاد و واجد برنامه های کاربردی در راستای حاکمیت شایسته سالاری است.

علیرضا ورناصری با اشاره به دولت آینده که باید تجمیع ظرفیت های کشور در کنار رفاه اجتماعی و آشنایی کافی با اقتصاد ایران و تمرکز ترتیبی بر اولویت های کشور باشد ادامه داد: به ویژه معیشت چهاردهک محروم با برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت و نگاه محوری به علل توسعه نامتوازن در کشور،مردم را تنگ ناهای اقتصادی معیشتی رها سازد و مسیر دسترسی به این اهداف دشوار است.

وی مطرح کرد:از فعالین حامی آقای رئیسی می خواهم بدون هیچ گونه اسراری بر سهم خواهی ایشان را صرفا با اشتراک تجارب یاری کنند و اجازه دهیم رئیس جمهور به مطالبات مردم رسیدگی کند.

ورناصری با خطاب به رئیس جمهور محترم و منتخب گفت:از ظرفیت های مغفول وضع محرومیت ها که ما خادمین ملت بیش از یک سال فریادشان زده ایم و بجز در تعدادی از وزرا و مدیران گوش شنوایی نبوده است.

وی تاکید کرد:بعنوان نماینده ۴ شهرستان کمتر برخوردار از جانب مردم ولایی حوزه انتخابیه ام
رجای واسق دارم با انتخاب مدیران کار آمد
اشتغال زایی،مبارزه با فقر و تبعیض در دورترین نقاط محروم و مغفور در راس اقدامات توسعه محور قرار گیرد تا عدالت اسلامی از جلسات پشت درب ها و اتاقک های شیشه ای به خانه ها و سفره های مردم بازگردد.

عضو کمسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی بیان نمود:انتظار دادیم جهت تحقق عدالت اجتماعی
تکمیل پروژه های نیمه تمام بهسازی و نوسازی زیرساخت های مناطق محروم به سرعت در دستور کار دولت قرار گیرد و با قربانی شدن مظلومانه ی مردم در جاده های غیر ایمن و مناطق محروم از امکانات اولیه درمان به پایان برسد.

وی با اشاره به ظرفیت بانوان و جوانان توانمنددر کابینه استفاده شود،گفت: جمعیت چند ده میلیونی حاصل در بازار سرمایه منتظرند برنامه حمایتی
مشخصی برای بورس تدوین و اجرایی شود.

دکتر ورناصری ضمن اشاره به اینکه کشورسالیانه به یک میلیون مسکن نیاز دارد ادامه داد:مجلس ظرفیت های قانونی تولید مسکن در  بودجه سالیانه را در مد نظر قرار داده است.

نماینده مردم مسجدسلیمان،هفتکل،لالی و اندیکا در مجلس شورای اسلامی در پایان سخنان خود ضمن اشاره به اینکه دنیا متوجه شده است ایران عزتمند با فشار حداکثر مقتدر تر شده است تصریح کرد:اجرای شروط ۹ گانه مقام معظم رهبری در برجام ضروری است  و سیاست خارجی دولت از برجام شروع نشود و در برجام هم محدود نگردد که نتیجه محوری همراه با آورده مثبت باید جایگزین مذاکرات فرسایشی شود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.