تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

2 نوامبر, 2020 | 5:30 35 بازدید شناسه خبر : 1214

گرامیداشت 13 آبان

بِسْمِ ٱللّٰهِ ٱلرَّحْمٰنِ ٱلرَّحِيمِ
وَبَشّرِ المُومنینَ بِانَّ لَهُم مِن اللّه فَضلا کَبیرا.

سیزدهم آبان، یادمان غرورآفرین مقابله با نظام سلطه، ضرورتِ آگاهی و ایثار برای حفظ استقلال ایران عزیزمان را تداعی میسازد.

موضعگیری خصمانه نظام سلطه درتقابل با عزتمندی وطنمان، ضمن تضاد باقوانین بین المللی، مؤکدِ لزوم خودباوری ملی بیش از گذشته است.

جلوه های شجاعت ملت ایران از آموزه های جهادعظیم ثار اللّه (ع) نشأت یافته، از آنروست که در بزنگاههای متعدد، آزادگی و مبارزات مردم ایران بویژه جوانان در تعابیر جاودانه ایی همچون سیزده آبان متجلّی میگردد.

دشمن درجنگ تمام عیارِ اقتصادی، استقلال ایران راهدف قرار داده لذا دانش آموزان ودانش پژوهانِ مجاهدِ این مرز و بوم با تأسی به آزادمنشی مکتب سید الشهدا(ع) برای ارتقاء همه جانبه کشورمان نوآوری،سازندگی،و شهادت طلبی را بر خود وراهِ فرداهایشان تکلیف نموده اند.

سالروز استکبارشکنى ١٣ آبان بر پیروان مکتب آزادگی و استواری خجسته باد.

خادم مردم شریف مسجدسلیمان،لالی، هفتکل و اندیکا

دکتر علیرضاورناصری

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید