تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

19 آگوست, 2020 | 2:36 154 بازدید شناسه خبر : 1017

پیگیری مشکلات و مطالبات حوزه انتخابیه توسط نماینده مجلس همچنان ادامه دارد

پیگیری مشکلات و مطالبات حوزه انتخابیه توسط نماینده مجلس همچنان ادامه دارد

دیدار دکتر علیرضا ورناصری با وزیر کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر ارتباطات نماینده مردم مسجدسلیمان ، لالی، اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی، روز دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۹ دکتر علیرضا ورناصری در ادامه پیگیری های خود جهت رفع کاستی ها و معضلات حوزه انتخابیه با عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور دیدار و به گفتگو پرداخت.

دکتر علیرضا ورناصری طی این دیدار اظهار داشت : مردم چهار شهرستان حوزه انتخابیه بنده سالیان سال است که با وجود داشتن منابع عظیم نفت و گاز ، استقرار دو سد، کارخانه های سیمان ، آلومینیوم و … در دل خود، به واسطه بی مهری و عدم توجه در زمینه های مختلف از توسعه لازم بازمانده است این در حالی است که دارایی های این منطقه سبب آبادانی بسیاری از مناطق مختلف کشور شده است.

وی در ادامه گفت : برون رفت از وضعیت موجود و قرار گرفتن این منطقه بر ریل توسعه و آبادانی ، نیازمند توجه ویژه، عزم جدی و گام های محکم و استوار همه نهادها و سازمانهای کشوری و استانی است.

گفتنی است در پایان این نشست ، چند مصوبه به تصویب رسید که به شرح ذیل میباشند :

تامین تجهیزات برای شهرداری های چهار شهرستان

تلاش درجهت رفع مشکلات حقوق و مزایای کارکنان خدوم شهرداری

موافقت با شهر شدن بخش های رغیوه و حتی شهرستان لالی

هماهنگی با ناجا جهت تامین تجهیزات مراکز انتظامی چهار شهرستان

پیگیری جهت ایجاد پست ثابت امداد هوایی و زمینی

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید