تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

8 آوریل, 2020 | 7:05 165 بازدید شناسه خبر : 565

پیام دکتر ورناصری به مناسبت نیمه شعبان و میلاد امام مهدی (عج)

بِسْمِ ٱللّٰهِ ٱلرَّحْمٰنِ ٱلرَّحِيمِ
و تَمَّت کَِلمَةُ رَبِّکَ صِدقا وَ عَدلا.

شعبان المُعظم ماه تقارنِ الهام بخشِ اعیادعظیم الهی با موالید خجسته بویژه مولودِ مبارک نیمه شعبان،مؤکدِ التزام عملی به ایمان وعمل صالح در سِلک عبودیّت الهی ست که دستیابی به نفس مطمئنه راتعمیق بخشیده باسوق بسوی عوالم قُرب،کمالِ معنوی وتعالی جهان بینی،زمینه سازِ اتصال انقلاب اسلامی ایران به انقلاب جهانی امام زمان (ارواحنا له الفدا) میشود.

شرارتهای نوین استکبار، جهانِ مملو از فساد و تباهی را به نحله های جاهلانه عقیدتی،افراط و تفریطهای سیاسی- اجتماعی سقوط داده و درحالی اندیشه دین ستیزی را بعنوان ایدئولوژیِ جذاب و کارآمد اشاعه میدهند که اعتقادشیعیان به ظهور موعودِعدل گسترِ جهانی و آغاز عصر طلاییِ اسلام از یک امر ذهنی به واقعیتی موجود و عینی تبدیل شده است.

شاخصه عمده ضرورتِ اعتقاد به مهدویّت در نگرش اصلاح گرایانه مکتب مهدی(عج)است که با نگرشی متفاوت به انسان،جهان و سیاست با تاکید بر عنصرهویت بخشِ مهدویّت، اصلاح راستین جوامع و ترسیم عملیِ آینده ایی ایده آل را نوید میدهد. مدعیان منتظر المهدی، بویژه مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران،بصیرانه ومتکلّف خداوند را ناظر بر اعمالشان بدانند،فراتر از شعار،مواعید و حزبگرایی متوجه رنجها ومشکلات مردم باشند،با خدمت به مردم و مستضعفان که وارثانِ نهایی زمین هستند، بسترساز ایفای نقش متعهدانه خود در تحققِ حکومتی آمیخته با عدل الهی و سیره انبیا گردند.

ضمن تبریک مجدد ایام خجسته شعبان تکریم جوانان و میلاد سید الشهدا(ع)، حضرت ابوالفضل(ع)، حضرت سجاد(ع)، حضرت علی اکبر(ع) و بویژه میلاد با برکت اخرین منجی بشریت امام مهدی(عج)، سپاس میداریم خدای منّان را که نعمت عُظمی و موهبتی بزرگ بر ما ارزانی داشت تا از قائلین به امامتِ موعودِ انبیا و در زمره منتظران ظهورش باشیم.

باکمال قدردانی تبریک ویژه عرض میکنم محضر کادر درمان وپزشکی بویژه سپیدجامگان بلندهمتِ مسجدسلیمان اندیکا لالی و هفتکل.

اللَّهُمَّ وَفِّقنا لِمَا تُحِبُّ وَ تَرضَی.

دکتر علیرضا ورناصری

🆔_dr_alireza_varnaseri

📧varnaseri_ar@yahoo.com

🌏drvarnaseri.com

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید