تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

24 می, 2020 | 5:18 129 بازدید شناسه خبر : 769

پیام دکتر ورناصری به مناسبت فوران نفت در شهر اولین ها

کهن دیارمان مسجدسلیمان،اولین در مظلومیتها:

اینکه بیش از یک قرن از فوران نفت گذشته ونامِ مسجدسليمان درجهان شناخته شده است و حرفهایی دلخوشانه از جنسِ مباهات را تکرار چه سود ؟؟

برای زدودن محرومیت از چهره اندوهبارِ زادگاهمان چه کرده اییم؟؟

آیا اینک آنچه مهم است اتحادما و تدابیر نوین برای کاهش محرومیتها نیست؟؟

آن مدعیانِ پرهیاهویِ درون تهی که آمدند، قلوبِ شریف مردم را با مواعید فریفتند،مطامع خود برچیده مُهره و بِرَند سیاسی شدند و رفتند،به زخمهای التیام نایافته مردمِ رنجور اما استوار قامت مسجدسلیمان بها میدهند؟؟

فقر وبیکاری در شهرمان در حال رکوردشکنی ست ،حقیقتِ امروز مسجدسلیمان همین رنجهای خاموش و مظلومیتهایِ مستمر است نه گذشته ی پرافتخار و عناوینِ اولینهایش.

شهروندانِ مطالبه گر، عشق به مسجدسلیمان و امید به آبادیش را در عملکردشان تجلّی میبخشند نه در شعار، وعده های محال،انفعال و مهاجرت.

مسجدسلیمانِ خسته را نیم جانی در تن است به غرور و اصالت ، اگر هنوز دوستش میداریم بزرگش بداریم به مطالبه گری، آگاهی بخشی و مشارکت های مدنی،به انتظارِمرکز نشینان و مواعیدِ منفعت طلبانه برخی جریانات نباشیم،هیچکس مرهمی برکهن زخمهای مانخواهد بود بجز آگاهیِ درونیِ فرزندانِ مسجدسلیمان و تعهدِفراگیر در ایفایِ وظایف شهروندِ آگاه.

شهر مظلومم:
روزت روزی مبارک است كه بادروغ و شعار، خاطرت را بیش از این نیازارند وحقوق برحقت را احیا کنیم. به مِهرتو، اصالت ریشه های رنج دیده ات و مردمان بزرگت قول میدهم با تمام توان برای التیام زخمهایت اهتمام ورزم.

با تقدیم والاترین سپاس و قدردانی نسبت به زحماتِ فرزندانِ نیک کردارِ مسجدسلیمان آنانکه حتی گامی کوچک برای احیای شهرمان برداشته اند، گرامی میداریم پنجم خرداد را، روزی برای شنیدنِ فریاد های مظلوم شهرمان “مسجدسلیمان بزرگ”.

خدمتگزار مردم شریف مسجدسلیمان لالی اندیکا و هفتکل

دکتر علیرضا ورناصری

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید