تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

تصویری

جدیدترین مطالب

23 می, 2020 | 2:02 55 بازدید شناسه خبر : 747

پیام دکتر ورناصری به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر

بنام پروردگار مهر و عدالت

حماسه بی بدیلِ آزاد سازی خرمشهر بعنوان پاره تنِ مامِ میهن مظهر پیروزی اراده ملتی ست عزتمند بر قدرتهای متجاوز استکباری و برای من یادآور نهایت ایثار و رشادت همسنگرانم است، رزمندگان مجاهد عدالت جویانی که سرمنشا عزّت و بالندگی ایران در برهه تاریخیِ سالهای مقاومت شدند.

در شرایط حساس کنونی که نظام سلطه در نبرد اراده ها برای تهی کردن فضای جامعه از عناصرمقاومت و روحیه مجاهدت تلاش میکند بایسته است بدانیم جهاد ادامه خواهد داشت و همه بایدمتعهدانه احساس مسئولیت را در دستور کار قرار داده هر جایگاهِ خدمت راهمچون سنگر برای ادامه راه شهیدان در سربلندی و عزّتمندی ایران قلمداد نماییم.

ضمن تبریک سالروز آزادی خرمشهر بعنوان میراث معنویِ ماندگار این مرز و بوم و تاکید بر تداوم اندیشه و مسیر شهدا امیدکه تمام نسلهای این سرزمینِ پر گوهر درخلق حماسه های ماندگار پویا و متکلّف باشند.

از پروردگار مهربان مسئلت دارم که بنده را در سنگرِخدمتگزاری به مردم شریف منطقه مطابق با سلوک یارانِ شهیدم توفیق عنایت بفرماید.

دکتر علیرضا ورناصری

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید