تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

28 مارس, 2020 | 12:59 140 بازدید شناسه خبر : 529

پیام دکتر ورناصری به مناسبت روز پاسدار

بنام خالق مهر و عدالت

حماسه سازی بی بدیل سپاه درچهل سال عزّت آفرینی، پاسداریِ غیورانه، و مردمیاری متبلور است.

درشرایطی میلاد مولای شجاعمان ثارالله (ع) و پرچمدارمردانگی حضرت ابوالفضل(ع)، روز پاسدار و جانباز را پاس میداریم که سپاه درراستای سلوکِ هماره مردم محورِخود در کنار کادرشریف درمان جهت پاسداری از آرامش وسلامت هموطنان با اهتمام،اخلاص و تکلّف درحال مبازره با مشکلات ناشی ازشیوع ویروس کرونا است.

حافظه تاریخی ملت بزرگ ایران با اندیشیدن به جایگاه تعیین کننده این دلاوران در حوزه بازدارندگي، تثبیت قدرت منطقه ایی،اقتدار دفاعی و هم افزایی با هموطنان بویژه در حوادث غیر مترقبه به جانفشانیِ فرزندان دلیرخود در اقتضای الزامات فرارویِ کشورعزیزمان اذعان و قدردانی خواهد داشت.

با اندوهی مدام از آنروی که از قافله شهیدانِ وطن جای ماندم،یاد همسنگران و یارانِ شهیدم ” آن مردانِ مرد،وطن دوستانِ بی ادعا بویژه سرلشکر شهیدحاج قاسم سلیمانی ” که از ذهن و روحم ستردنی نیستند را به شُکوه و بزرگی گرامی میدارم.

روز پاسدار نه فقط بر دلاورانِ سپاه بلکه بر هر ایرانی که غم وطن دارد و درهر جایگاهی برای سربلندی این خاکِ عزیز میکوشد خجسته باد.

دکتر علیرضا ورناصری

🆔_dr_alireza_varnaseri

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید