تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

تصویری

جدیدترین مطالب

29 فوریه, 2020 | 3:32 355 بازدید شناسه خبر : 461

پیام دکتر ورناصری به مردم شریف شهرستان های مسجدسلیمان،اندیکا،لالی و هفتکل

بنام خالق مِهر و عدالت

طی تماسهای مکرّر مردمِ شریف منطقه و ابراز نگرانی بابت عدم آمادگیِ پزشکی-بهداشتی در مقابله با شیوع احتمالیِ کرونا، بدینوسیله به فرمانداران شهرداران و کلیه مدیران اجرایی چهارشهرستان بصورت موکّد توصیه برادرانه دارم که ورایِ تحولات اخیر بیشاپیش بر رفع مشکلات منطقه و ایجاد آرامش برای مردم که ولینعمتان ما هستند مجاهدت ورزند.

به مردم شریف منطقه نیز اطمینان خاطر میدهم تمام مسئولان تلاشگر چهارشهرستان بدون توجه به کارشکنی ها و فرافکنی ها در ارائه خدمت به شما دوچندان اهتمام خواهند داشت.

دکتر علیرضاورناصری
🆔_dr_alireza_varnaseri

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

 1. محمود خسروی گفت:

  خدمت ‏به مسلمانان و انسان ها را در دو بخش مهم می‏ توان ساماندهی کرد:

  1. تأمین نیازمندی ها؛

  2. مقابله با آفات و خطرات.

  امیدوارم در این برحه حساس بیماری ویروس کرونا عامل دوم مدنظر مدیران شهرستان باشد.
  با تشکر

 2. رضا گفت:

  با سلام خدمت شما،
  ضمن عرض ادب شما سردار عزیز،
  در حالی که اکثریت مردم شهر در تهیه ماسک و بسیاری از اقلام بهداشتی مورد نیاز برای مبارزه با این ویروس منحوس عاجز هستند بچه های سازمان هایی مثل فرمانداری به این موارد دسترسی دارند، این یعنی برتری اونها نسبت به ما مردم عادی،
  اگر قرار هست این مملکت روزهای خوبی ببینه باید یکبار برای همیشه این تبعیض ها و رانت ها از بین بره، و الا جسارتاً رضایی، جلیلی، ظاهری و ورناصری فرقی ندارند و این موارد به بدترین شکل ممکن بروز و ظهور پیدا می کنند هر کدام در قامتی جدید.

  به امید روزی بدون تبعیض

پاسخ دهید