تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

20 آگوست, 2020 | 6:45 41 بازدید شناسه خبر : 1020

پیام دکتر علیرضا ورناصری به مناسبت گرامیداشت آغاز ماه محرم ،ماه ایثار و شهادت

بِسم الله الرَحمن الرَحیم
السَّلَامُ عَلَى صَفِيِّ اللَّهِ وَ ابْنِ صَفِيِّهِ السَّلَامُ عَلَى الْحُسَيْنِ الْمَظْلُومِ الشَّهِيدِ.

نام مولایمان حسین(ع) فراسویِ قرنها با عبور از مرزهای جغرافیایی و تاریخی،در قلوب آزادگان شورآفرین و تجلّی بخش جلوه های ایمان، ظلم ستیزی و عدالتجویی است.

عقلانیّتِ مکتب ثارالله و روح مسئولیت پذیریِ امام حسین، ما رامکلّف میسازد در ماه محرم هم بامراعات دستور العملها جهت استمرار پویش همدلیِ ایرانیان درمقابله با کرونا مشارکت داشته باشیم و نگاه مترقیّانه و خِردورزانه رهبرانقلاب در ملاک قراردادنِ دستورات ستادملی کرونا را نصب العین قرار دهیم.

ضمن گرامیداشت آغاز ماه ایثار و شهادت،از شهروندان شریف چهار شهرستان تقاضا دارم برای رعایت پروتکلهای بهداشتی و تمهیدات اتخاذ شده همسو باشیم وجهت توزیع نذورات محرم در قالب بسته های حمایتی برای نیازمندان باهمکاری خیرین و نهاد های مربوطه،محرم امسال را بیش از گذشته مزیّن به همدلی سازیم.

خادم مردم شریف مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا

دکترعلیرضا ورناصری

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید