تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

تصویری

جدیدترین مطالب

22 ژوئن, 2020 | 5:20 52 بازدید شناسه خبر : 838

پیام دکتر علیرضا ورناصری به مناسبت میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر

بِسْمِ ٱللّٰهِ ٱلرَّحْمٰنِ ٱلرَّحِيمِ
خَیر اَولادِکُم اَلبَنات.

دیرگاهی ست که بحرانِ ناشی از انحطاط برخی مولفه های فرهنگ غرب، ضدارزشها را به بهانه تساوی جنسیتی،راهکاری نموده جهت تبدیل زنان به ابزار وکالا -بجای تعمیقِ برابری- تا به سهولت فریب و استثمار زنان را به شیوه نوین ادامه دهد.

در این زمینه واکاویِ سیره معصومان در کرامت زنان الگویی جامع جهت مبارزه با استثمار جنسیتی است.

درعهدی که دختران به رسم جاهلیّت زنده به گور میشدند،پیامبر(ص) درقضیه مباهله،دخترش رابهمراه خود برد و دختران را باقیات صالحات تعبیر کرد، خداوند با اعطای کوثر به خاتم المرسلین (ص)، ابتران عالم را برای همیشه منکوب کرد.

دختران ایران زمین ضمن الگو پذیری از شیرزنانِ پاک سرشتِ تاریخ سرزمینمان با تأسی به شخصیت والای حضرت زهرا(س) وحضرت معصومه (س) در بزنگاه های کشورمان، علیرغم محدودیتها افتخارآفرین هستند وباعث مباهات.

مبارک است تقارن میلاد بانوی کریمه اهل بیت(ع) با بزرگداشت دختران، سرمایه های ارزشمند ایران که علیرغم محدودیتها همیشه افتخار آفرینند،باشد که این زادروز را مغتنم دانسته جهت کسب علم ومعرفت به ایشان که سرآمد بانوانِ متقی و دانشمندِ عصرخود بود اقتدا کنند.

برای دختران شجاع و پرتلاش سرزمینمان، عدالت،رهایی از تبعیضات، آرامش و فرصتهای برابر جهت بالندگی را خواهانم.

خادم مردم شریف مسجدسلیمان لالی هفتکل و اندیکا

دکتر علیرضاورناصری

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید