تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

تصویری

جدیدترین مطالب

2 ژوئن, 2020 | 4:19 46 بازدید شناسه خبر : 789

پیام دکتر علیرضا ورناصری به مناسبت رحلت معمار کبیر انقلاب و قیام ۱۵ خرداد

بنام پروردگار مهر و عدالت

ضمن تسلیت به مناسبت سالروز رحلت ملکوتی امام خمینی(ره)،باید بر این امر صحه گذاشت که: همچنان بزرگترین رهآورد مبانیِ تفکراتِ امام “استقرار الگویِ نظام مردمسالاری دینی وعدالت اجتماعی”،به مثابه ساختار نوینِ نیل به سعادتِ همه جانبه بشریّت است.

۱۵خرداد یادآورِخیزش اسلام طلبانه ملتی بزرگ است که تحت زعامت آن خَلف صالحِ اولیایِ الهی، روح حقجویی را برای آزادیخواهان متبلور ودر رستاخیزِقرن حماسه ماندگار عزّتخواهی و استقلال طلبی را ترسیم نمودند.

ضمن گرامیداشت ایام اللّه ۱۴و۱۵ خرداد، پویش سلوک آزادگیِ معمارکبیر انقلاب در اصولی بدیهی محقق میشود :
در این مقطع از تاریخ کشور،بایدخدمت به ملت ایران که به معضلات اقتصادی گرفتارند، به فراموشی سپردن اختلاف سلایقِ جناحها جهت اجتناب ازچند قطبی ساختن جامعه، تقویت انسجام ملی، ارتقاء بصیرت در قِبال ترفندهای شوم قدرتهای سلطه گر-بویژه طاغوت اعظم-،هوشیاری در برابر دروغهای ایران ستیزانه ی امپراطوریِ رسانه ایی، منکوب کردن زیاده خواهیهای مستکبران در قالب جنگهایِ نیابتی جهت نفوذ درخاورمیانه، را تکلیف قلمداد کرده جهت جهادی بصیرانه آماده و آراسته به علم و عمل،جهادبرای اقتدار ملی، استحکامِ امنیت و تضمین پیشرفت سرزمینمان را وظیفه مؤکد، لایتخلف و مستمر خود بدانیم و فراموش نکنیم که دور شدن از مبانی نهضت امام (ره)، موجب نارضایتی و خسران است، بایسته است رفع مشکلات معیشتی و تامین مصالح مردمی را تکلیف مسلّم خود بدانیم.

خادم مردم شریف مسجدسلیمان لالی هفتکل اندیکا

دکتر علیرضا ورناصری

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید