تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

12 جولای, 2020 | 10:22 121 بازدید شناسه خبر : 887

پیام تقدیر و تشکر دکتر ورناصری از مردم حوزه انتخابیه و تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی

بنام پروردگار مهر و عدالت

همشهریان مهربان و نیک اندیش‌:

با درود و آرزوی سلامتی برای همه عزیزان،بیکران سپاسگزارم بابت تماسها و پیامهای مِهرورزانه شما بزرگواران که در ایام کسالتِ حاصله از کرونا جویای احوال برادر خود بودید.

به لطف پروردگار و دعای خیرشما سلامتی حاصل شده و مجدداً به عرصه خدمت برگشتم.

با نهایت قدردانی از شما همشهریان عزیز و گرانقدر،مدیران محترم استان وچهار شهرستان، ائمه جمعه چهارشهرستان و اهواز،استاندار، بسیجیان، روحانیون، نمایندگان،نایب اول ریاست محترم مجلس، ریاست محترم کمیسیون انرژی مجلس، فرماندهان نظامی و انتظامی، فرمانداران بخشداران، مهندس ظاهری نماینده محترم مجلس دهم،دکتر اسماعیل جلیلی ویکایک مهرپیشگانِ ارجمند که جویای احوال بنده شدند مجددا توصیه مینمایم مراعات پروتكلهای بهداشتی را بیش از گذشته جدی بگیریم .

خادم مردم شریف مسجدسلیمان لالی هفتکل و اندیکا

دکتر علیرضا ورناصری

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید