تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

تصویری

جدیدترین مطالب

14 می, 2020 | 7:46 108 بازدید شناسه خبر : 727

پیام تسلیت دکتر ورناصری به مناسبت شهادت مولا علی (ع) و شب های قدر

بسم الله الرَحمن الرَحیم
إِنَّا أَنْزَلْناهُ فِي لَيْلَةٍ مُبارَكَةٍ إِنَّا كُنَّا مُنْذِرِينَ.

ماه پربرکت رمضان فرصت مغتنمی جهت کسب رحمت و برکات الهی وشبهای قدر یادآور خشوع وقطعیت عبودیّت در برابر قدرت مطلق پروردگار است.

لیالی قدرمصادف است با شهادت امیرِخوبان حضرت علی(ع) ولّی عادل و ظلم ستیزی که با بینشی تمدن ساز‌ و متعالی شاخصهای نوین مردمسالاریِ دینی،اخلاق مداری،کرامت انسانی، علم افزایی،حق محوری، تقویت همبستگی و روابط شفاف با مردم جهت تجلیِ عدالت اقتصادی را از خود به یادگار نهاد.

جایگاه مولا(ع) بعنوان پیشوای شایسته و خلیفه مقبولِ شیعه و سنی و رهبری که تبلوری از آرمان الهی ست آنچنان متمایز است که همچنان در گذر از تاریخ،حقجویان به سیره و سلوک وی تمسّک می جویند.

ضمن تسلیت شهادت جانفرسای خورشید فروزان امامت و ولایت، توفیق بهره مندی از عنایات الهی در شبهای قدر را برای ملت عزیز ایران بویژه مردم شریف منطقه مسئلت دارم امید که همه مسئولان در پرتو منشِ حکومت علوی با تطهیرجانها و تبرّی از اشتباهات،درخدمت به مردم توفیق روز افزون یابند.

دکتر علیرضا ورناصری

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید