تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

28 آگوست, 2020 | 11:26 86 بازدید شناسه خبر : 1051

پیام تسلیت دکتر علیرضا ورناصری به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

بِسْمِ ٱللّٰهِ ٱلرَّحْمٰنِ ٱلرَّحِيمِ

ساختارایدئولوژیِ آرمانها و سلوک آزادگیِ بسیاری ازمُصلحان جهان، مُلهم از سرچشمه لایزال عاشورا ست از آنرو که در مکتب حسین(ع) نیل به حیات طیبه الهی و تخلّق به اخلاق الله میسر میگردد.

در بزنگاهی که اتاق فکر نظام سلطه بدنبال آن است رفع معضلات ما را مرهون توافق ومدارایِ از سرِجبر با “مستکبران بد عهد” جلوه دهد،معقولانه نبودن این تصوربا اتصال به آموزه های محرم تبیین میشود.

نقش مکتب سیاسی_ تفکریِ محرم در شکست دادن توطئه های نظام سلطه،نقشی بی بدیل و مؤید گنجینه بی پايان معارف عاشورا است.

بصیرتِ سیاسی، بزرگ ترین رهآورد ثاراللّه (ع) است، تمسّک به دستاوردهای عاشورا و جهت دادن به مجالس عزا بر اساس سر فصلهایِ معرفت افزایی و استکبار ستیزی در راستای تحقق مواعید پیروزمندانه قران کریم، رهآوردی ست غنی جهت صیانت از عزّتمندی و استقلال سرزمینمان.

ممانعت از تحریف آموزه های متعالیِ محرم با عمق بخشی به مجالس عزاداري، بازشناساییِ اولویّتهای کنونی و تشریح مؤلفه هاي جنگ نرم،موجب ارتزاقِ سیاسی عزاداران-بعنوان یکی ازنقاط آماجِ دسایس دشمنان-میشود.

ضمن تسلیت فرا رسیدن تاسوعا وعاشورای حسینی، بخاطر بسپاریم که حسین(ع) محصور به محرم نیست، مکتب معناپرور و عالمگیرِ مولایمان علاوه بر اشک و اندوه با لبیک گویانی همچون “شهید حججی ها وسلیمانی ها” و مشارکت در رفع مشکلات مردم استمرار می یابد.

إِنِّی سِلْمٌ لِمَنْ سَالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حَارَبَکُمْ إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَةِ.

خادم مردم شریف مسجدسلیمان،لالی،هفتکل و اندیکا

دکتر علیرضاورناصری

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید