تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

16 اکتبر, 2020 | 10:10 30 بازدید شناسه خبر : 1148

پیام تسلیت دکتر علیرضا ورناصری به مناسبت رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن(ع) و امام رضا(ع)

بِسم الله الرَحمن الرَحیم

قُلْ إِنَّما أَنَا بَشَرٌ مِثْلُكُمْ يُوحى إِلَيَّ أَنَّما إِلهُكُمْ إِلهٌ واحِدٌ.

سالگرد رحلت خاتم الانبياء (ص) ست، پیام آوری حیرت انگیز، بزرگمردی نستوه که در عصرِ جهالت با شجاعتی فوق بشری بنای بیداد را برانداخت و آوای آزادگی را طنین افکن ساخت.

پایداری ایشان بر ابلاغ و تثبیت مبانیِ رسالتش، بشریت را از نهایت ذلّت به اوج عزّت تا مرتبتِ خلیفة الله ارتقاء داد و مکتب نوینِ جهانی جهت سلوک اِلی الله بنیان نهاد.

هرچه گویند و گوییم شرحی از فصائلِ آن انسان شگفت آور،بنده ستوده، آن مسجودِ فرشتگان نخواهدبود.

واپسین پیام آور عروج کرده است، لکن دیری نخواهد پایید که واپسین حجّت برانگیخته گردد و سرنگونی مستکبران را محقق سازد.

ایام رحلت پیامبر مهربانی و سبط اکبر ایشان امام حسن (ع) وشهادت امام الرضا (ع)آمیزه ایی از اندوه وفروزانتر شدنِ عشق ولایت است،این سوگواریها میراثی ست که مارا به بایستگیِ اثباتِ تدیّن درعملکردها فراتر از شعارها سوق میدهد.

این ایام حَزین به سوگِ رسالت و امامت را تسلیت گفته از خداوند متعال مسئلت دارم مارا از پیروان راستین و صدیقِ نبوت و امامت قرار داده،از وَرطه سهمگینِ ریاکاری مصون بدارد.

خادم مردم شریف مسجدسلیمان،لالی، هفتکل و اندیکا

دکترعلیرضا ورناصری

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید