تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

30 جولای, 2020 | 5:08 104 بازدید شناسه خبر : 980

پیام تبریک دکتر ورناصری به مناسبت عید سعید قربان

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
قَدْ أَفْلَحَ مَنْ تَزَکَّي وَ ذَکَرَ اسْمَ رَبِّهِ فَصَلَّي.

عیدقربان، یادآور اثبات عشق و باشکوهترین غایت سرسپردگی برای به خدا پیوستن است.

منظور ازتقرّب به خدای تعالی،قرابت زمانی و مکانی نیست بلکه منظور آن است که با عبودیّت و اطاعت به الطاف الهی نزدیک شویم، لذا “قربانی کردن تعلّقات نفسانی” هدف اصلی مناسک روز قربان است، همانگونه که خلیل اللّه ،ثاراللّه و شهدایی همچون شهید حججیها، سلیمانی ها با عبودیّتِ حیرت آورشان، از آوردگاههایِ وارستگی سربلند بیرون آمده ثابت کردند که موقِفی والاتر از رضایت الهی وجودندارد.

عیدقربان فرصتی برای بازتولیدمداومِ مسیرتقرب به خداوند و رابطه ناب خالق و مخلوق است، بایداز فرصتهای نهفته در این فلسفه توحیدی جهت تسرّی مفاهیم عبودیّت به شکلی فرانسلی در یک جریان ممتد استفاده کرد.

باآرزوی تحکیم وحدت با تمسّک به حبل الهی، عید قربان،عید تجدیدخاطره و ایثار،عید تعبّد و تسلیم به فرمان پروردگار را تبریک میگویم، امید که با رعایت پروتكلهای بهداشتی در عیدقربان سلامتی جامعه را قربانی نکنیم همراه با نیایشهای خالصانه شما آرزوی رهایی جهان از ویروس کرونا و سعادت و سلامت برای همگان را مسئلت دارم.

نماینده مردم شریف مسجدسلیمان لالی هفتکل و اندیکا

دکتر علیرضا ورناصری

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید