تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

31 مارس, 2020 | 1:34 211 بازدید شناسه خبر : 534

پویش کرونا بدر

بنام پروردگار مهر و عدالت

مردم شریف منطقه مطلع هستندکه آمار‌های نگران‌ کننده سازمان بهداشت جهانی راجع قربانیان ویروس کرونا فراتر از جغرافیا،مرز، ملیّت و قدرت اقتصادی ست.

درکشور عزیزمان کنترل مبادیِ ورودی وخروجی شهر‌ها موجب کاهش ۶۰ درصدی تردد جاده ای گردید که برآیندفرهنگِ غنی مردم و اجرایِ الزامات قانونی کمیته ستادملی مقابله با کرونا است،اماهمچنان با استمرارِ درخانه ماندن نیاز داریم بیشتر از سلامتی همدیگر مراقبت کنیم.

مطالبه عمومی ایثارگرانِ عرصه درمان و پزشکی و فرزندان خدوم شما در نیروی انتظامی این است که پویش “سیزده بدر در خانه ” را جهت حمایت از سلامت جامعه جدی قلمداد نماییم.

از مردم شریف منطقه درخواست دارم با تحقق عملیِ هرایرانی یک رسانه، با تداوم پویش مردمیِ درخانه میمانیم، جهت کاهش زنجیره انتقال بیماری وپیشگیری از ابتلاء خود وهموطنان عزیز همکاری نمایند.

من هم در پویشِ
کرونا بدر
بجای سیزده بدر
مشارکت خواهم داشت.

دکتر علیرضا ورناصری

🆔@dr_alireza_varnaseri

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید