تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

21 نوامبر, 2020 | 12:43 28 بازدید شناسه خبر : 1296

هفته بسیج

بِسْمِ ٱللّٰهِ ٱلرَّحْمٰنِ ٱلرَّحِيمِ

اِنفِرُوا خِفافاً وَ ثِقالاً و جاهِدُوا بِاَمْوالِكُم وَ اَنْفُسِكُمْ في سَبيلِ الله.

هفته بسیج یادآور یکی از تدابیر داهیانه امام راحل(ره) است كه بر تارک آن، نامِ بسیجی بعنوان الگوی نبردِعلوی،الهام بخش رهپویان حقیقت است.
“تفکربسیجی”،فراتر از مرزهای جغرافیاییِ ایران در آوردگاههای منطقه وجهان،هدایت بخشِ روندنبرد بر علیه نظام سلطه و جریانات منحطِ اعتقادی ومظالمِ ترورسیم است.

باتغییر تاکتیکهایِ جنگ آفرینی وصحنه آراییِ معاندان ایران، بسیج در تقابل با سازش وسکوت، همسو با تعالی و سازندگی،بویژه در عرصه تقابل باجنگ نرم، تسلسل فتنه ها و دسایسِ دشمنان،به موفقیتهای عظیمی دست یافته و مسلمأ مورد هجمه های رسانه ایی استکبار و اذنابِ داخلی آنان هم قرار دارد،لکن بسیج، تفکر الهی ونیروی کارآمدِپویایی کشور با اتکا به مبانی انقلاب اسلامي و ولایت فقیه،جهت صیانت از آرمانهای انقلاب و مصالح ملّی،سلوکِ مجاهدانه اقتدار را میپیماید.

چنانچه ایران – بالاخص در راهبرد های کلانِ سیاست خارجی- بخواهد یک الگوی توسعه منطقه ایی بر شاکله متوازنِ بُرد-بُرد ارائه دهد باید به تفکرِ آگاه و بصیرانه ی بسیجی، بویژه نخبگان و دانشمندانی که ورایِ شعارها به نگرش و تفکرِبسیجی التزام عملی دارند،هم میدان فعالیت دهد و هم زمینه های گرایش و باورپذیریِ این جلوه های الطاف الهی را در نسل نوظهورِ سرزمین ایران، در قالب برنامه های مدوّنِ علمی- فرهنگی تسرّی بخشد.

ضمن گرامیداشت هفته بسیج امیدواریم همه ما با التزام عملی به مکتب بسیجی وتفکر مدیریت جهادی به این باور برسیم که با اتکا به توانمندیهای داخلی جهت تحقق پیشرفت همه جانبه ایران بن بستی وجود نخواهد داشت.

خادم مردم شریف مسجدسلیمان،لالی، هفتکل و اندیکا

دکتر علیرضاورناصری

.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید