حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 14 ذو القعدة 1445 Tuesday, 21 May , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 853 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 42×
هدیه نوروزی دکتر علیرضا ورناصری به مردم شریف هفتکل / پایان دو پروژه بزرگ عمرانی تا اردیبهشت
10 فروردین 1401 - 9:51
شناسه : 3093
بازدید 386
3

هدیه نوروزی دکتر علیرضا ورناصری به مردم شریف هفتکل / پایان دو پروژه بزرگ عمرانی تا اردیبهشت پروژه بزرگ انتقال آب بخش رغیوه ، ۹۵ درصد روستاهای هفتکل و پروژه مخازن آب فلوتین بزودی افتتاح میشوند به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی روابط عمومی نماینده خدمتگزار مردم شریف شهرستان های مسجدسلیمان،لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای […]

ارسال توسط :
پ
پ

هدیه نوروزی دکتر علیرضا ورناصری به مردم شریف هفتکل / پایان دو پروژه بزرگ عمرانی تا اردیبهشت

پروژه بزرگ انتقال آب بخش رغیوه ، ۹۵ درصد روستاهای هفتکل و پروژه مخازن آب فلوتین بزودی افتتاح میشوند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی روابط عمومی نماینده خدمتگزار مردم شریف شهرستان های مسجدسلیمان،لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی ، دکتر علیرضا ورناصری در سفر یک روزه خود به هفتکل با جمعی ازمردم شریف این شهرستان در مسجد امام سجاد (ع) منطقه اسلام آباد دیدار کرد.

دکتر ورناصری در این جلسه اظهار داشت :درخانه خداوندمتعال گزارش عملکرد نزدیک به دوسال خود را ارائه میکنم تا پروردگار متعال توفیق استمرار خدمت خالصانه برای شمامردم شریف را به بنده عنایت نماید.

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: ما سالها در هفتکل فاقد یک تخت بیمارستانی بودیم، اماعلیرغم تمام محدودیتها باجذب اعتبار ۱۰ میلیارد تومانی وخرید دستگاههای پیشرفته و به روز سونوگرافی و عکسبرداری فک و دندان و دستگاه آزمایشگاهی مجموعا ۱۵ میلیارد اعتبارات اولیه، جهت کاهش کمبود های بهداشتی- درمانی که سالها مطالبه شما عزیزان بود گامهای اولیه برداشته شد وتا ۶۰ درصد اعزام همشهریان گرامی به شهرستانهای مجاور کم شد. هر چند این گامهای اولیه بنده جهت کاهش مشکلات بهداشتی درمانی ست و تا رفع معضلات این بخش به تلاش بی وقفه ادامه خواهم داد.

وی ادامه داد : از ۶ سال پیش که بنده قصد ورود به انتخابات را هم نداشتم، جاده خروجی هفتکل شروع بکار کرده بود، خداوند متعال را شاکرم در سال اول توانستیم فاز اول تا فلکه سیمان را زیربار ترافیک ببریم و فاز دوم که اصلابودجه نداشت و زیر ۱۵ درصد پیشرفت داشت را به بيش از ۶۵ درصد پیشرفت برسانیم آنهم با وجود معارضین پایه های برق و خط لوله انتقال گاز میانکوه که سالهای طولانی معوق مانده بود و مطالبه مردم عزیز هفتکل بود.فقط همین خط لوله گاز بيش از ۵ ماه پروژه را تعطیل کرد.

دکتر ورناصری اضافه کرد : سالها لوله های آب بخش رغیوه بصورت انباشته و معوق مانده بود اما به لطف پرودگار و پیگیری خادم شما مجددا تامین اعتبار شد و هم اکنون بیش از ۹۵ درصدپیشرفت داشته و به امید خدا این پروژه بزرگ قبل از پایان اردیبهشت افتتاح میشود.

وی افزود : در خط لوله آب شمال شرق، انشعاب برای هفتکل درنظر گرفته نشده بود با تلاشهای خدمتگزار شما و تامین اعتبار ۳۵میلیارد تومان این پروژه درسال ۱۴۰۰ شروع شد و امروز بيش از ۴۰ درصدپیشرفت دارد که برای ۵۰ سال آینده مشکل آب هفتکل را برطرف میکند.

دکتر ورناصری با اشاره به بازگشایی جاده چهارخطه هفتکل به باغملک قبل از شروع سال جدید از سه راهی تا بعداز روستای سرتیوک، در بحث جاده های روستایی نیز خاطر نشان کرد : مجوز احداث ۱۴ کیلومتر زیرسازی و آسفالت بخش رغیوه را در حال کارداریم که بخشی از آن انجام شده است همچنین گاز رسانی به ۲۰ روستا و ۱۵ واحد صنعتی درهمین دو سال انجام‌ شده که خدمت بزرگی برای مردم بود، محرومیت زدایی منطقه اولویت کاری خادم شماست.

ورناصری دربخش دیگری ازسخنان خودگفت :اعتبارات برق شهرستان هفتکل درسال گذشته ۲میلیارد بود که امسال با تلاشهای بی وقفه خادم شما ۱۰ برابر شد و به ۲۰ میلیارد رسیده است.

وی یادآور شد : ۲ مخزن یک میلیون لیتری آب در سال ۱۴۰۰ شروع شده که امروز بیش از ۹۰ درصد پیشرفت داشته است،
وضعیت اینترنت کل کشور مشکل دارد اما مجوز دو دکل اینترنت در روستاهای سی مایلی و گزین گرفتیم که بنده به این حد راضی نیستم و پیگیری های خود را ادامه خواهم داد.

نماینده مردم مسجدسلیمان،لالی، هفتکل و اندیکا در ادامه بیان داشت : ۲ بندخاکی در هفتکل به نتیجه رسانده شد اما امتیازی که برای کل حوزه انتخابیه برای کشاورزی گرفته شد این است که هر کشاورزی چنانچه شرایط مطلوب را دارد میتواند یک بند خاکی احداث کند،از مردم میخواهم از این امتیاز استفاده کنند.

وی ادامه داد:در دو سال گذشته بیش از ۱۰مدرسه ساخته شد و ۳مدرسه هم درحال ساخت داریم که نتیجه تلاشهای بی وقفه خادم شماست، از همراهی و حُسن مساعدت مدیران کل ومدیران شهرستان جهت ارائه خدمت به مردم شریف هفتکل هم تشکر میکنم.
همچنین ساختمان پایگاه اورژانس فوریتهای پزشکی سرتیوک بعد از سالها تامین اعتبار شد و هم اکنون بیش از ۵۰ درصد پیشرفت داشته است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس افزود : با افتخار عرض میکنم فقط طی یکسال پرونده مالیات کارخانه سیمان به هفتکل منتقل شد و از امسال ۲۰ میلیارد برای هفتکل عوارض سالیانه خواهد داشت.

او در خاتمه سخنان خود گفت : در انتصاب مدیران بیش از ۹۵ درصد از نیروهای بومی هفتکل استفاده شد،نگاه بنده مردمی ست و ابدأ سیاسی نیست ، طبق آنچه شما مردم عزیز خواسته ایدهفتکل را بدست خود هفتکلی ها دادیم. باور بنده این است اگر تمام مشکلات را حل کنیم و اشتغال را حل نکنیم گویا کار مهمی صورت نپذیرفته است، در این زمینه کارهای متعددی درحال پیگیری داریم چه در دولت وچه سرمایه‌گذار خصوصی. سال ۱۴۰۱ هدفگذاری و اولویت اول من رفع این مشکل و اشتغال آفرینی است،سال قبل مجوز احداث پتروپالایش گرفتیم ولی طی یکسال اخیر اقدام شایسته ایی جهت این موضوع صورت نپذیرفت.

بازدید دکتر علیرضا ورناصری از ایستگاه نوروزی هلال احمرهفتکل بخش بعدی برنامه سفر خدمتگزار مردم بود.

دکترعلیرضا ورناصری سپس به همراه جمعی از مسئولین شهرستان با امام جمعه محترم حاج آقا خلیلی دیدار کرد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در جلسه بعدی خود پای صحبت جوانان و مطالبه گران شهرستان هفتکل در مسجد امام حسین(ع) پالایشگاه نشست.

دکترعلیرضا ورناصری در ادامه جلسات خود با طوایف شریف و معتمدین شهرستان هفتکل در حسینیه شهدای گمنام دیدار کرد.
عضو کمیسیون انرژی مجلس سپس به همراه جمعی از مسئولین شهرستان به دیدار خانواده های محترم شهدای والا مقام شهیدمهدی بهرامی وشهید سيد عيسی موسوی رفت.

بخش پایانی حضور دکتر علیرضا ورناصری حضور در برنامه شبهای کارون بود که به مدت ۱۵ شب ازشهرستان هفتکل توسط صداو سیمای مرکز خوزستان روی آنتن میرود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.