تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

18 آگوست, 2020 | 2:51 41 بازدید شناسه خبر : 1003

نشست مشترک دکتر علیرضا ورناصری با مدیر عامل آب و برق خوزستان؛مدیرعامل شرکت آب فاضلاب استان و مدیر عامل شرکت توزیع برق خوزستان

طی نشست مشترک دکتر علیرضا ورناصری با مدیرعامل آب و برق خوزستان ، مدیرعامل شرکت آب فاضلاب استان و مدیر عامل شرکت توزیع برق خوزستان؛

مشکلات تامین آب شرب ، برق پایدار و رفع مشکل دفع فاضلاب شهری در شهرستان لالی مورد بررسی قرار گرفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی نماینده مردم مسجدسلیمان ، لالی، اندیکا و هفتکل
طی نشست مشترک دکتر علیرضا ورناصری با مدیرعامل آب و برق خوزستان ، مدیرعامل شرکت آب فاضلاب استان و مدیر عامل شرکت توزیع برق خوزستان مشکلات تامین آب شرب ، برق پایدار و رفع مشکل دفع فاضلاب شهری در شهرستان لالی مورد بررسی قرار گرفت

در ابتدای این نشست دکتر علیرضا ورناصری نماینده مردم مسجدسلیمان ، لالی ، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی گفت : پذیرش مشکل بی آبی ،کم آبی و قطع مکرر برق با وجود دو سد بزرگ برق آبی شهید عباسپور و گدار در فاصله ٢٠ کیلومتری ، برای مردم شهرستان های مسجدسلیمان ، لالی و اندیکا بسیار سخت است.

وی قرارگیری این دو سد در محدوده شهرستانهای اندیکا ، لالی و مسجدسلیمان را فرصتی مناسب برای تامین آب شرب و اراضی کشاورزی این مناطق دانست و افزود : متاسفانه اکثر زمین های کشاورزی مرغوب در دشت لالی و هارکله به دلیل نبود آب کافی در سال تنها یکبار و آن هم به صورت دیم کشت می شود که بسیار نگران کننده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس به عملیات اجرایی سد تراز لالی توسط وزارت نیرو اشاره کرد و گفت: این طرح مهم در حوزه وزارت نیرو متوقف باقی مانده بود که وزیر نیرو باید برای ادامه کار آن فکر اساسی کند .

در پایان نشست به تفکیک برای هر یک از ۴ شهرستان حوزه انتخابیه مصوباتی به تصویب اغصا حاضر در در این نشست رسید که به شرح ذیل میباشند:

مصوبات شهرستان مسجدسلیمان :

۱- مقرر گردید شرکت آب و فاضلاب خوزستان منطقه کلگه و مراد آباد تا پایان سال را وارد مدار نماید.

۲- شرکت آب و فاضلاب خوزستان پروژه آبرسانی به روستاهای جهانگیری ، تمبی ، لهبری و چم فراق را تا پایان سال در اولویت قرار دهد .

۳- شرکت توزیع نیروی برق خوزستان ، برق رسانی به ۳ روستای خلیل آباد ، عبدی آباد و چشم شیرین را اجرا نماید .

۴- شرکت توزیع نیروی برق خوزستان شبکه های فرسوده در مسجدسلیمان را تا پایان سال اصلاح نماید .

مصوبات شهرستان لالی :

۱- مقرر گردید سازمان آب و برق خوزستان عملیات احداث جاده دسترسی سد تراز را در سال جاری آغاز نماید و در خصوص فعال سازی عملیات احداث سد تراز، پیگیری های لازم جهت تامین اعتبار از طریق وزارتخانه را بعمل آورد.

۲- سازمان آب و برق خوزستان مجوز حفر ۳ حلقه چاه آب شرب برای مناطق عشایری چشمه شاه ، چارکولان و سیپه را صادر نماید .

۳- سازمان آب و برق خوزستان نسبت به تخصیص اعتبار ، به منظور تکمیل خط لوله و انشعاب برق و تخصیص آب پروژه آبیاری اراضی دشت لالی اقدام نماید.

۴- سازمان آب و برق خوزستان پیگیری لازم در خصوص تخصیص اعتبار ادامه عملیات لوله گذاری و انتقال خط آب شرب شهر لالی و همچنین تجهیز چاه های آب در سال جاری را بعمل آورد.

۵- شرکت آب و فاضلاب خوزستان پروژه رگ تراز را لایروبی و بهسازی نماید.

۶- شرکت آب و فاضلاب خوزستان نسبت به تامین اعتبار و اجرای مخزن ۱۰۰۰ متر مکعبی منطقه آرپناه اقدام نماید.

۷- شرکت آب و فاضلاب خوزستان ۱۰ کیلومتر شبکه سطح شهر لالی و شبکه های فرعی باقی مانده از تعهد قبلی را تا پایان سال اصلاح نماید.

۸- شرکت توزیع نیروی برق خوزستان برق رسانی به ۳ روستای هارکیزه، نیدوند و باریکی تکی ۲ را تا پایان سال اجرا نماید.

مصوبات شهرستان اندیکا :

۱- سازمان آب و برق خوزستان نسبت به تامین ۱۰ کیلومتر لوله به منظور آبرسانی به بخش آبژدان اقدام نماید.

۲- شرکت توزیع نیروی برق خوزستان نسبت به برق رسانی به ۸ روستای تنگ سنان، آرام ، قاضی آباد ، کول سرخ ، لیریک، کفت هچه ، بنه موسی، آب چنار سوسن اقدام نماید .

مصوبات شهرستان هفتکل:

۱- شرکت آب و فاضلاب خوزستان آبرسانی به شمال شهر هفتکل و بخش رغیوه را تا پایان سال پیگیری و اقدام نماید.

۲- شرکت آب و فاضلاب خوزستان دو خط ۵ کیلومتر و ۲۰ کیلومتری آب را تا پایان سال اجرا نماید.

۳- شرکت توزیع نیروی برق خوزستان بافت های فرسوده شهرستان هفتکل را تا پایان سال اصلاح نماید.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید