تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

18 آگوست, 2020 | 3:23 312 بازدید شناسه خبر : 1006

نشست مشترک دکتر علیرضا ورناصری، وزیر نیرو، معاونین وزارت خانه و استاندار خوزستان برگزار شد

با دعوت وزیر نیرو؛

نشست مشترک دکتر علیرضا ورناصری، وزیر نیرو، معاونین وزارت خانه و استاندار خوزستان برگزار شد

قرائت تذکر کتبی دکتر علیرضا ورناصری خطاب به وزیر نیرو در صحن مجلس، سه مصوب در بر داشت:

🔰صدور مجوز برداشت آب برای اراضی کشاورزی

🔰تامین اعتبار برای سد تراز لالی

🔰پیگیری رفع مشکل آب رسانی چهار شهرستان حوزه انتخابیه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی نماینده خدمتگزار مردم شهرستان های مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا ، پس از قرائت تذکر کتبی دکتر علیرضا ورناصری خطاب به وزیر محترم نیرو، ظهر دیروز دوشنبه مورخ ٩٩/۵/٢٧ طی دعوتی از سوی دکتر اردکانیان وزیر نیرو، دکتر علیرضا ورناصری با حضور در سالن جلسات این وزارتخانه ، در حضور وزیر، معاونین وزارت خانه و استاندار خوزستان از وضعیت نابسامان هر چهارشهرستان حوزه انتخابیه در زمینه های مختلف تحت اختیار وزارت نیرو سخن گفت.

دکترعلیرضا ورناصری با اشاره به ظرفیت های خدادادی موجود و حق تضییع شده این شهرستان ها در حوزه کشاورزی، از وزیر نیرو جهت برداشت آب از سدهای موجود در حوزه ی انتخابیه برای آبیاری اراضی مستعد چهار شهرستان درخواست صدور مجوز کرد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در ادامه با اشاره به مشکلات حاد ساکنین شهرستان لالی گفت: تامین آب شرب این شهرستان دچار قطع و وصل های مکرر بوده است که متاسفانه این معضل در فصل زمستان بسیار حادتر از سایر فصول شده است، لذا تنها راه مرتفع کردن این مشکل ، تکمیل سد تراز این شهرستان میباشد و لزوم رفع کمبود اعتبار که هم اکنون مانع تکمیل این سد(تراز) شده است ، امری مهم و اجتناب ناپذیر است.

ورناصری در پایان سخنان خود گفت: متاسفانه به دلیل عدم توجه به حوزه انتخابیه اینجانب، هر چهار شهرستان مسجدسلیمان ، لالی ، هفتکل و اندیکا در بحث آبرسانی که در حوزه اختیارات وزارت نیرو می‌باشد دچار مشکلاتی عدیده ای شده است و انتظار میرود در همین جلسه خروجی مطلوب جهت صدور مجوزات حاصل شود و پیگیری مصوبات از جانب این وزارتخانه تا رفع مشکلات در دستور کار قرار گیرد.

در پایان این جلسه مقرر گردید: مجوز برداشت آب جهت آبرسانی اراضی کشاورزی تا نیمه شهریور صادر شود، تامین اعتبار جهت تکمیل سد تراز در اولویت برنامه های استان قرار گیرد ، همچنین
رفع مشکل آب رسانی هر چهارشهرستان با جدیت از سوی وزارت نیرو پیگیری و نتیجه از سوی این وزارت اعلام شود.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید