تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

13 نوامبر, 2020 | 4:30 46 بازدید شناسه خبر : 1246

نشست دکتر علیرضا ورناصری با قائم مقام مدیر توسعه ارتباطات روستایی کشور و برخی از مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی در خصوص بررسی معضلات آنتن دهی و اینترنت در حوزه انتخابیه

نشست دکتر علیرضا ورناصری با قائم مقام مدیر توسعه ارتباطات روستایی کشور و برخی از مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی در خصوص بررسی معضلات آنتن دهی و اینترنت در حوزه انتخابیه

نشست نماینده مردم شریف شهرستان های مسجدسلیمان، لالی ، هفتکل و اندیکا با قائم مقام مدیر توسعه ارتباطات روستایی کشور ، مدیر کل فناوری و اطلاعات خوزستان، نماینده شرکت ایرانسل و های وب ، مدیر کل تنظیم مقرارت جنوب غرب کشور و مدیران ادارات مخابرات چهار شهرستان درخصوص رفع مشکلات اینترنت و آنتن دهی تلفن همراه در سالن اجتماعات فرمانداری اندیکا برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده و خدمتگزار مردم شریف شهرستان های مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی ، علیرضا ورناصری اظهار داشت:
در طول عمر انقلاب اسلامی خدمات شایانی در این حوزه انتخابیه انجام گرفته است اما هنوز در برخی از مناطق مشکلات بسیاری گریبان گیر مردم است که این امر نیازمند نگاه ویژه مسئولین کشوری و مدیران کل است.

وی تصریح کرد:‌ تلفن همراه و اینترنت در این دوره یکی از ملزومات زندگی مردم است ، اما در عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این حوزه تاکنون مردمانش از نعمت آنتن دهی و اینترنت تلفن همراه بی بهره اند، انتظار می رود با توجه به قرارگیری این حوزه در لیست مناطق فوق قرمز مبتلا به کرونا، نبود امکانات رفاهی جهت حضور دانش آموزان در مدارس ، اهمیت کیفیت آموزشی دانش آموزان ، درپیش رو بودن فصل بارش و نیاز مبرم به تلفن همراه به ویژه در مواقع اضطراری، ضروریست همه دستگاهای مربوطه به تعهدات خود عمل کنند و در روند احداث دکل ها و انجام پروژه ها تسریع کنند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه
از مجموع ۴هزار روستا در کل استان ۱۲۶۵ روستا در این چهار شهرستان وجود دارد اذعان داشت: این حوزه پذیرای ۴۰ درصد از عشایر خوزستان است با توجه به اینکه شهرستان اندیکا یکی از ۳۷ شهرستان کم برخوردار در کشور است در زمینه های اقتصادی، اجتماعی ، رفاهی، فرهنگی و آموزشی با مشکلات زیادی روبرو است که همه باید دست در دست هم دهیم تا این معضلات به حداقل برسد.

در پایان نشست نیز مصوبات به شرح ذیل مکتوب گردید

۱-مقرر گردید طی ۲ ماه آینده دکل های همراه اول در شوکل و سربازار افتتاح و مورد بهره برداری قرارگیرد.

۲- مقرر گردید دکل پل نگین طی ۲ ماه آینده افتتاح و مورد بهره برداری قرار گیرد.

۳-مقرر گردید اینترنت پرسرعت روستاهای مومن آباد ، کتک ، صالح ابراهیم ، تاراز و حومه طی ۳ ماه آینده افتتاح شود.

۴-مقرر گردید طرح کارشناسی فیبر نوری قلعه خواجه به تاراز از سوی اداره کل مخابرات استان به وزارت ارتباطات ظرف یک ماه آینده ارسال گردد

۵- مقرر گردید فیبر نوری ایذه به اندیکا در طول ۲ ماه آینده افتتاح گردد.

۶-مقرر گردید طی دو ماه آینده پیمانکار نصب دکل در مناطق شاهزاده عبدالله ، همیشه بهار ، بابااحمد و تخت مشکان تعیین شود و حداکثر تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۰ این پروژه مورد بهره برداری قرار گیرد.

۷-مقرر گردید شرکت مخابرات استان خوزستان ظرف ۱ ماه آینده نسبت به تعیین پیمانکار جهت بهسازی و بازسازی شبکه تلفن ثابت در مناطق قلعه خواجه، چگارمان ، کوشک ، سرگچ و جعفرآباد آبژدان اقدام نماید.

۸-مقرر گردید اداره کل ارتباطات و فناوری استان خوزستان حداکثر تا پایان سال نسبت به تکمیل پروژه دکل های اینترنت پرسرعت شرکت های وب در مناطق صفی خون ، بهمن آباد ، چال منار و دلا اقدام نماید.

۹-مقرر گردید جهت پایش آنتن دهی در مناطق چگارمان ، شهرک طالقانی و جاده آبژدان به قلعه خواجه، محدوده ی منطقه کلبعلی عرب کارشناسان مربوطه از سوی اداره کل تنظیم مقررات خوزستان، حداکثر تا پایان آبان ۹۹ در شهرستان اندیکا حضور یابند.

۱۰-مقرر گردید از سوی شرکت مخابرات خوزستان در روستای چشمه حقی دکل ریپیتر نصب شود.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید