تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

2 نوامبر, 2020 | 10:31 31 بازدید شناسه خبر : 1217

میلاد پیامبر اکرم

بِسم الله الرَحمن الرَحیم
مُحَمَّدٌ رَسُولُ اللَّهِ وَ الَّذينَ مَعَهُ أَشِدَّاءُ عَلَي الْكُفَّارِ رُحَماءُ بَيْنَهُمْ.

برکات وجود پیام آورانِ الهی، کرامات و الطاف خداوندجهت هدایت وسعادت بشریّت است.

برخی مکاتیب،دین را افیونِ ملل میدانند و این بینش نادرست را قابل تعمیم به تمدن آینده هم دانسته اند، لکن مفاهیم رسالت رسول مهربانی از مسیرِحجتهای عقلانی تمدنی بنانهاد وَرای تفاسیرِ مادی حیات، تمدنی که توسط مکتب امام صادق(ع) در تقابل با هرنوع عصبیّتِ متکی برجهل، با الگوهای منعطف و عقلگرا استوارتر گردید.

رسول الله آن بینظیر فرزندِ قریش،با استناد به علم لدنیِ منبعث از فیوضات الهی ندا برآورد: ” إنَما بعثَت لإتمَم مَکارم الاَخلاق”، و براستی در تمام مراحل مختلفِ ابلاغ رسالتش با آیینهای منحط مبارزه کرد و مسبب اذعان دانشمندان جهانِ امروزی بر امکانِ اصلاح وتعالی جوامع بشری باتکیه بر تعالیم اسلامی گردید.

ضمن محکوم کردن اقدام نابخردانه توهین به ساحت مقدس پیامبر و گرامیداشت هفته وحدت،از پروردگار جهت عنایت میلاد خاتم الانبیاء (ص) و امام جعفرصادق(ع) سپاسگزاریم.

از پروردگار مسئلت دارم توفیق خدمت جهادی برای مردم صبور ۴شهرستان را به بنده تفضّل بفرماید که همانا خدمت متکلّفانه ازمهمترین فرمایشات رسول اکرم (ص) است.

خادم مردم شریف مسجدسلیمان،لالی، هفتکل و اندیکا

دکتر علیرضاورناصری

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید