تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

تصویری

جدیدترین مطالب

14 فوریه, 2020 | 11:53 134 بازدید شناسه خبر : 440

میلاد حضرت فاطمةالزهرا(س)

همانگونه كه اگر زینب (س) نبود،رسالت حسین (ع) در کربلا متوقف میشد باید با قطعیت گفت:اگر مبارزات فاطمه (س) نبود علی(ع) هم جهت تکامل دین و تجسم عدل علوی تا این حد در نهایت کمال، درخشان و متمایز نبود.

الگوی عملیِ فاطمی از محدودیت اعصار فراتر رفته،تأسی به فضائل والا و کرامات ایشان، بانوان مترقّی را از جاهلیتِ دیروز و غربزدگی امروز رهانیده است.

ایشان بعنوان یک مُصلحِ فراتر از زمان خودش و پیونددهنده یِ رسالت و امامت،مبارزات سیاسی -اجتماعی وسیعی علیه نابرابریهای جامعه بنا نهاد تا تکامل طلبی و فطرتِ کمالگراییِ جامعه ایی که بسختی رو به افول نهاده بود مجددا احیا گردد.

دلیل بقای الگوها، پویاییِ اندیشه آن الگوهاست، همسوییِ سلوک و سخنِ حضرت فاطمه(س) با افکارِ بانوان متجدّد و آزادیخواهِ عصرِ کنونی، همچنان آرمانهای مدنی و انسانی ایشان را بعنوان الگوی عملی-عینیِ تحقق یک جامعه ایده آلِ عدالت محور، در نهایتِ تعالی متجلّی مینماید.

درود بی پایان بر حضرتش که از عهده ستایشش بر نخواهیم آمد و هرچه گوییم ذکر مرتبت ایشان نگردد.

میلاد خجسته حضرت فاطمة الزهرا(س) فخر دو عالم را محضر بانوان فهیم بویژه مادران شهدا تبریک و تحیّات گفته از آستان الهی توفیقِ بهره مندی از تعالیم آن اسوه یِ تربیت الهی را مسئلت داریم.

دکتر علیرضاورناصری

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید