تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

9 می, 2020 | 6:10 115 بازدید شناسه خبر : 694

میلاد امام حسن مجتبی(ع)

بنام پروردگار مهر و عدالت

اولین گل پیوندِعلی و فاطمه از نیای ستوده آفریده شد،محبت پیامبر (ص)‌ به امام حسن(ع) تا انجا بود که شرف،مجد و سیادتش را ارث خودبر‌ وی دانسته بفرمود:حسن نورچشم من است هرکه حَسنم را دوست داردخدا دوستش بدارد.
درسیره امامان،حق الهیِ تشکیلِ حکومت،قیام، صلح وسکوت جهت حفظ دین صورت میگیرد ،لذا راهبردِصلح امام حسن علیرغم آنکه اَحَق برحکومت بود، قهرمانانه ترین نرمش اسلام و خردمندانه ترین استراتژی در استمرار انقلاب نبوی متناسب با مقتضیات جامعه اسلامی محسوب میشود، ایشان جریانِ ارزشی نهضت اسلامی را حفظ کرد نهضت عاشورا پیش از آنکه حسینی باشد حَسنی بود زیرا شکیبایی، انعطافِ حکیمانه و جهادِ آرام امام حسن در خروش شجاعانه ثارالله متجلی وبه نتیجه رسید.

علیرغم اینکه جعلیّات گسترده ایی علیه امام سازماندهی میشد و مغرضان ایشان را “مذلّ المومنین” نامیدند،اما امام‌‌ بدور ازشتاب زدگی، احیای همگرایی در ارتباطاتِ مسلمانان را اولویت دانست ضمن تحلیل درست از امت جدش باحقیقت گرایی به سازماندهی‌ِ حفظ مبانی اسلام پرداخت و ضمن تربیت نیروهای کارآمد بابیانش که حجت قاطع بود علیه بدعتها به مبارزه ایستاد، مکتبش از مدینه به دنیا گسترش یافت و سلامتِ تفکر اسلامی را تضمین نمود.

ضمن تبریک میلاد با سعادت امام حسن بالاخص محضر جوانان گرانقدر، امیدواریم با تاسی به سخاوت و کرامت حَسنی، وحمایت مستمر ازمحرومان بویژه آسیب دیدگانِ شرایط کرونا، پروردگار ما را از سالکان سلوکِ حضرتش بدارد.

دکتر علیرضا ورناصری

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید