تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

2 اکتبر, 2020 | 7:34 45 بازدید شناسه خبر : 1104

معاونت عمرانی وزارت کشور با پیگیری های دکتر علیرضا ورناصری به منطقه آمد

معاونت عمرانی وزارت کشور با پیگیری های دکتر علیرضا ورناصری به منطقه آمد

با درخواست و پیگیری های دکتر علیرضا ورناصری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، صبح دیروز پنج شنبه دهم مهر ماه ، دکتر جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ ها و دهیاری‌ های مهمان مسجدسلیمان بودند.

به گزارش روابط عمومی دکتر علیرضا ورناصری نماینده و خدمتگزار مردم شریف شهرستان های مسجدسلیمان، لالی ، هفتکل و اندیکا ، دکتر جمالی معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها جهت بررسی میدانی مشکلات حوزه انتخابیه به همراه دکتر علیرضا ورناصری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، دکتر عبیات معاون عمرانی استانداری خوزستان، فرمانداران، شهرداران و مسئولان دفاتر نماینده در چهار شهرستان در جلسه بررسی مشکلات منطقه که در محل سالن جلسات شرکت نفت برگزار شد حضور داشتند.

هیئت مذکور از برخی محلات شهرستان که بافت فرسوده و یا در حریم چاه های نفت هستند بازدید بعمل آوردند.

شایان ذکر است: در این جلسه با تشکیل یک ستاد در معاونت عمرانی وزارت کشور برای رصد طرح‌ ها و برنامه‌ های شهرستان های حوزه انتخابیه موافقت شد.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید