تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

5 نوامبر, 2020 | 7:25 51 بازدید شناسه خبر : 1229

مشکلات مالکیت، حمایت و اسپانسر باشگاه نفت مسجدسلیمان مرتفع گردید

مشکلات مالکیت، حمایت و اسپانسر باشگاه نفت مسجدسلیمان مرتفع گردید

دکتر علیرضا ورناصری در مصاحبه با رادیو ورزش گفت: مشکلات باشگاه نفت مسجدسلیمان در بحث مالکیت، حمایت و اسپانسر بر طبق توافقنامه ای با وزارت نفت مرتفع گردید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی نماینده و خدمتگزار مردم شهرستان های مسجدسلیمان لالی ، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی، دکتر علیرضا ورناصری در پاسخ به سوال مجری خبر رادیو ورزش در خصوص مشکلات باشگاه نفت مسجدسلیمان، با اشاره به عقد توافقنامه ای با وزارت نفت گفت: باشگاه نفت مسجدسلیمان تنها متعلق به حوزه انتخابیه بنده نیست و بسیاری از استان‌های جنوبی نسبت به این باشگاه عِرق و تعصبی خاص دارند.

دکتر علیرضا ورناصری در توضیح مشکلات قانونی باشگاه نفت مسجدسلیمان افزود: در شهریور ماه سال گذشته از سوی وزارت به باشگاه نفت مسجدسلیمان ابلاغی صورت گرفت که بر طبق آن، این باشگاه جهت ادامه فعالیت‌های فصل آینده خود با مشکلات و موانع قانونی مواجهه شده‌ بود و متاسفانه مسئولین ادوار گذشته در حمایت و پیگیری جهت رفع این مشکلات کوتاهی کردند و در نهایت، مانع قانونی وزارت نفت در همان ابتدای فصل لیگ کنونی، دامن گیر این باشگاه محبوب زاگرس نشین شد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در خاتمه با اشاره به اینکه مشکلات باشگاه نفت مسجدسلیمان اعم از مالکیت، حمایت و اسپانسر این باشگاه به مدت یکسال مرتفع گردیده است خاطرنشان کرد : حتما تلاش‌های بنده و همکارانم در استان تا رفع مشکلات دائمی باشگاه نفت مسجدسلیمان و باشگاه نفت آبادان نه تنها برای یک فصل بلکه برای همیشه ادامه دار خواهد بود.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید