تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

26 ژوئن, 2020 | 12:57 62 بازدید شناسه خبر : 859

مشروح دیدار های دکتر ورناصری در لالی

برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان لالی با حضور دکتر علیرضا ورناصری

جلسه شورای اداری شهرستان لالی با حضور دکتر ورناصری و جمعی از مدیران و مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری لالی برگزار گردید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی دفتر نماینده مردم مسجدسلیمان ، لالی ، هفتکل و اندیکا دکتر ورناصری در این جلسه ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه و قدردانی از تلاش های کادر درمان بیان داشت: طی چندسال گذشته از ۱۲۰۰ روستا بازدید داشته و از تمامی مشکلات این مناطق آگاهی دارم. از این رو بعنوان خدمتگزار مردم شهرستان در حل مشکلات پیش قدم خواهم بود.
دکتر ورناصری افزود: در این بین مردم خط قرمز بنده هستند و انتظار داریم تا همه با هم در راه خدمت رسانی به مردم هم قدم باشیم.
وی افزود: مردم از مسئولین انتظار تغییرات اساسی دارند
و مدیران نیز باید موتور متحرک این کار باشند. قول می دهم در این جریان تا بالاترین مقام کشور پیگیر رفع مشکلات هستم.
وی خاطرنشان کرد: دفتر خدمتگزار مردم در شهرستان بصورت ۲۴ ساعت پاسخگوی مراجعات مردم شهرستان خواهد بود و دست عزیزی که در این راه با ما هم قدم باشد را می بوسم.
عضو کمیسیون انرژی همچنین بیان داشت: تا پایان سال چندین پروژه نیمه تمام از جمله آبرسانی به دشت لالی را انجام خواهیم داد. ضمن این که علیرغم تبلیغات کذب گذشته، در وزارت نیرو هیچ برنامه ای برای سد تراز وجود نداشت اما به جد پیگیر این موضوع خواهم بود.
در پایان دکتر ورناصری تصریح کرد: اگر در استخدام ها فرصتی ایجاد شود اول باید به جوانان لالی، دوم لالی و سوم باز هم لالی اختصاص داده شود.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید