تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

7 ژوئن, 2020 | 2:47 303 بازدید شناسه خبر : 798

متن کامل دومین نطق دکتر علیرضا ورناصری

متن کامل نطق دکتر علیرضا ورناصری نماینده و خدمتگزار مردم شریف شهرستان های مسجدسلیمان، لالی ، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی

وزیر محترم نیرو :
در حال حاضر حجم سد های خوزستان بیش از ۱۹.۵ میلیارد مترمکعب می‌باشد ، رودخانه کارون نزدیک به ۴۰۰ متر مکعب بر ثانیه در حال گذر است و تحت چند طرح انتقال آب و آلایندگی‌های زیست محیطی دچار چالش های فراوان است.
طرح‌های انتقال آب از سرشاخه‌های کارون با حیات و آینده خوزستان و چهارمحال و بختیاری و حوزه انتخابی بنده مرتبط است به عنوان نماینده مردمی که کارون بخشی از زندگی آنهاست خواهان شفافیت کامل در مورد این طرح هستم .
این تصمیم گیری ها چنانچه بناست فقط برای جبران کمبود آب شرب هم از سر گرفته شود ، با اطلاع وکلای خوزستان و چهارمحال و بختیاری و با نظر داشت صدمات بر محیط زیست و منابع آبی خوزستان انجام شود.
۸۵ درصد انرژی برق آبی کشور در خوزستان و حوزه انتخابی بنده تولید می شود ، شهروندان استان خوزستان بار عظیم این مهم را بدوش می کشند اما هنوز به گرمای ۶۰ درجه نرسیدم آب و برق بر مردم صبور خوزستان قطع می‌شود و پاسخشان این است که زیرساخت ها جوابگوی حجم این فشار مصرفی نیست

وزیر محترم نفت:
گاز و نفت خوزستان بجز آلایندگی سود چندانی برای مردم مقاوم ما نداشته است . تولید بیش از ۸۰ درصد نفت و بیش از ۱۶ درصد گاز در مناطق نفت خیز جنوب فقط حدود ۴ درصد اشتغال زایی برای مردم ما داشته است.
محرومیت ساختاری امکانات تفریحی در حوزه انتخابی بنده بسیار عمیق است ، مردم حوزه انتخابیه بنده به ویژه جوانان ، به تیم نفت مسجدسلیمان علاقه و تعصب خاصی دارند این تیم جهت پرداخت های جاری خود با مشکلات فراوانی مواجه است و نباید به خاطر کاهش هزینه‌ها ، مسئولیتهای اجتماعی وزارت نفت در قبال مردم و ساکنین مناطق نفتی کمرنگ شود.

وزیر محترم گردشگری و میراث فرهنگی:
در سال ۲۰۲۰ اگر کرونا گریبانگیر جهان نمی شد پیش بینی ها حاکی از عبور یک و نیم میلیارد گردشگر و چرخش میلیاردها دلار در اقتصاد جهانی بود ، توریسم به عنوان پاک ترین صنعت جهان است . کشور ما در ردیف ۵ کشور پرجاذبه جهان هستیم.
در حوزه انتخابی بنده علیرغم ظرفیت‌های عظیم گردشگری، این ظرفیت به خواب طولانی فرو رفته است و آثار شگرف تاریخی بدون محافظت بدون ، بدون بهره برداری به حال خود رها شده است . برای تحقق توصیه های عالمانه رهبر معظم انقلاب جهت کاهش نقش تعیین کننده نفت در توسعه اقتصادی ، این پتانسیل جهت تولید در حوزه بنده به صورت عظیمی آماده است

وزیر محترم آموزش و پرورش:
به وضعیت نامشخص آموزش دهندگان و آموزشیاران قبل از سال ۹۲ رسیدگی کنید نگذارید این قشر زحمتکش و خدوم مورد تبعیض قرار بگیرند . تجمع عده ای از این عزیزان در مجلس نوید این مطلب است و همچنین عدم اجرای قانون معلمین حق التدریس
علت این تعلل چیست؟

وزیر محترم کشاورزی و سایر دستگاه‌های مسئول :
آتش سوزی اخیر رشته کوه زاگرس به مردم ساکن در منطقه ، بر منابع جبران‌ناپذیر طبیعی خسارت عمده وارد شده است لازم است برای این بحران هر ساله از قبل تدابیر لازم را اتخاذ نمایید
اختصاص اعتبار لازم جهت ایجاد و تجهیز پایگاه های اطفاء حریق به خصوص مناطق بحرانی و فوق بحرانی
اختصاص بالگرد آبپاش جهت اطفاء حریق
جذب نیروی جنگلبان جهت بکارگیری و حفاظت از مناطق بحرانی

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

  1. غلامرضا شهنی بیرگان گفت:

    با سلام و عرض خسته نباشید به دلاور مرد بختیاری و پاسدار ولایت مدار و نماینده ی درد آشنا ی مردم مظلوم مسجد سلیمان ، جناب ورناصری توفیق حاصل نشد حضوراٌ برای عرض تبریک خدمتت برسم که امید وارم بزودی دیدارها تازه گردد.سخنرانی ات بسیار تاثیر گذار بود و دردها و مشکلات مردم خوزستان و مسجدسلیمان را کاملاٌ نشان داد امیدوارم در این مسیر همواره موفق و پیروز باشی و دعای همه مظلومین خوزستان و مسجدسلیمان پشت و پناه شما خواهد بود .

پاسخ دهید