تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

تصویری

جدیدترین مطالب

6 نوامبر, 2019 | 8:56 144 بازدید شناسه خبر : 329

فراز ششم از بیانیه گام دوم انقلاب

یکی از آثار بلوغ انقلاب در بیانیه گام دوم،پذیرش وحدت در عینِ تفاوتهاست:

🖋 به قلم دکتر علیرضا ورناصری:
فراز ششم

ظفرمندیِ انقلاب در مسير آزادگی،استقلال و کسب جایگاه رفیع کنونی،در واقع بلوغ یک نهضتِ منتج به نظام مردم سالارانه ست،ملت و نظامی که بعد از چهار دهه پایداری،اکنون در آستانه تحققِ مقطعی دیگر از استقامت و سربلندی همچنان بر تارک جهان خواهند درخشید.
این بلوغ و پختگی، ابعاد و نیازهای آینده اقتصاد،سیاست،دانش فرهنگ،مذهب و تمامی جوانب یک ملت و تمدن پیشرفته اسلامی را در شکل گیری نظامِ تمدنیِ مبتنی بر ارزشهای معنوی-ملی بنا خواهد نهاد که اگر چنین نباشد و تکامل و بلوغِ در مدیریت به مدیریتهای نوینِ جهادی و اقتضائاتِ بین المللی متحول نگردد عبورِ ارزشهای انقلاب از چالشهای پیچیده امروزی با مواقِفی بزرگ دچار ایستایی و انفعال خواهد شد.

با آغاز دهه پنجمِ انقلاب،تثبيتِ باور عمومی بر مسیر بایستگیِ تحولاتی اعتقادی ست که صراحتأ کاهشِ تعدیل گراییِ واقع گرایانه وافزایشِ تمایلاتِ قدرت طلبانه تمامیّت خواهِ برخی مدیران را نشانِ عدم کفایتِ سیاسی و از موجبات نارضایتی جامعه میدانند.
این باورِ شتابنده جامعه ناشی از یک تجربهٔ آزموده ست که هرجا اشرافیّت،تردید ومنفعت محوری نهادینه شد کشور دچار خسران گشته و هویتِ گرانمایه یک ملت انقلابی تقلیل یافته است.
تصریح مُصرانه رهبر انقلاب بر سلوک عقلانیِ منعطفِ غیر افراطی در واقع تاکید بر هنگامه خردمندی و بلوغ است که باید نهایتِ توازنِ آرمانگرایی – واقع بینی را محقق سازد و ضمن صیانت از مسیرِطی شده با سنجش گامها و شناخت ظرفیتها برای نیل به چشم اندازها، تصاویرِ جامع و راستین از مسائل آینده را پیش بینی نماید.

… ادامه دارد
🆔_dr_alireza_varnaseri

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید