تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

تصویری

جدیدترین مطالب

19 آگوست, 2019 | 6:10 141 بازدید شناسه خبر : 271

عید غدیر

📝📝📝

بِسم اللّه الرَحمن الرَحیم
و الحمدُلله الَذی أکملَ دِینَهُ و أتمَّ نعمتَهُ بولایَةِ امیرِالمؤمنین،وصَلی اللّهُ علی حُجَجهِ وخلفائهِ محمد و آلهِ الطیبینَ الطاهرین،و اللَعنتهُ الدائمةُ علی اعدائهم و غاصبیهم أجمعین،أبدَ الآبدین.

علی..
مردی که به شکیبایی و فتوت بی پایانش می اندیشم و همه وجودم مملو از ستایش و حیرت میشود..

غدیر همچنان جاری ست..
همچنان و تا ابد در اذهان حق جویان پویاست.

غدیر را بعنوان یک روز بزرگ اسلامی قلمداد کنیم تا شعائر دینی را تکریم و بر شکوه آن بیفزاییم.ارزشهای نهفته در این روز عظیم هماره باید در تمام ادوار و اعصار بشریّت تکرار شود تا دستاوردهای بعثتِ همه انبیا تداوم و استمرار آموزه های نبوّت درپیوند با امامت متجلّی شوند.

غدیر،تداوم خط نبوت در ولّای ولایت ونقطه تلاقی کاروان رسالت با طلایه داران امامت است.
در حقانیت غدیر،از قرائن پیداست که انگاریدن صِرف به تعیین یک زعیم،کاملا اشتباه و بدور از فلسفه جهادی آن است،انتخاب خط ولایت با هدف تعیین چراغی که با تمسّک به آن تظلّم خاموش شود وترس به تهور،تساهل به تعهد تبدیل شود و انسانیت بواسطه کلام او اخلاق او و نقش امامت الهی او تحقق یابد.

هماره آن بخش از تاریخ که مبدأ مقدسات ملل است به ابدیّتها ره جُسته است،غدیر صحنه ایی حساس از صحنه های نزول وحی و قیام تبلیغی بانی اسلام بود که به ابدیتی لایزال پیوسته است، اشارات باری تعالی در آیات ۳و۶۷ سوره شریف مائده نیز به وصف عظیمی از غدیر پرداخته که دارای تلألو خاصی ست،کمتر مقطع تاریخی رامیتوان یافت که ازجنبه سند،اطمینان از اصل وقوع،کثرت راویان،وثوق حاصله،و اثرات شگرف اعتقادی مترتب برآن چنین قوتی داشته باشد.

با کمال مسرّت،عید عظیم الهی،عیدکمال دین،اعلان وصایت و ولایت مولی الموحدین را بر پیروان ولایت تبریک و خجسته باد عرض میکنم.
مبارک است غدیر و ابدی اند پیروان رسالت غدیر.

دکتر علیرضا ورناصری
🆔_dr_alireza_varnaseri

🌐سایت شخصی دکتر ورناصری:
drvarnaseri.com

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید