تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

8 آگوست, 2020 | 8:42 43 بازدید شناسه خبر : 987

عید غدیر خم

بِسم اللّه الرَحمن الرَحیم
و الحمدُلله الَذی أکملَ دِینَهُ و أتمَّ نعمتَهُ بولایَةِ امیرِالمؤمنین.

علی..
جوانمردی که به فتوت و شکیباییِ بی پایانش می اندیشم مملو از حیرت و ستایش میشوم.

بایسته است غدیر را بعنوان یک روز بزرگ اسلامی قلمداد کنیم تا شعائر دینی را تکریم و بر شکوه آن بیفزاییم.ارزش های نهفته در این روز عظیم باید در اعصار بشریّت تکرارشود تا دستاوردهای بعثتِ همه انبیا تداوم و استمرار آموزه های نبوّت درپیوند با امامت متجلّی شوند.

غدیر،تداوم خط نبوت در ولّای ولایت ونقطه تلاقی کاروان رسالت با طلایه داران امامت است.
از قرائن حقانیت غدیر پیداست که انگاریدن صِرف به تعیین یک زعیم، کاملا اشتباه و بدور ازفلسفه جهادی آن است، بلکه غدیر انتخاب خط ولایت باهدف تعیین چراغی ست که با تمسّک به آن تظلّم خاموش،ترس به تهور،تساهل به تعهد تبدیل وانسانیت بواسطه کلام او اخلاق او و نقش امامتِ الهی اوتحقق یابد.

هماره آن بخش از تاریخ که مبدأ مقدسات ملل است به ابدیّتها ره جُسته است،غدیر صحنه ایی حساس از صحنه های نزول وحی و قیام تبلیغیِ بانی اسلام بود که به ابدیتی لایزال پیوست،آیات ۳و۶۷ سوره شریف مائده نیزبه وصف عظیمی از غدیر پرداخته که دارای تلألو خاصی ست،کمتر مقطع تاریخی رامیتوان یافت که از جنبه سند،اطمینان از اصل وقوع،کثرت راویان،وثوق حاصله،و اثرات شگرف اعتقادیِ مترتب برآن چنین قوتی داشته باشد.

باکمال مسرّت،عید عظیم الهی عیدکمال دین اعلان وصایت و ولایت مولی الموحدین را بر پیروان ولایت خجسته باد عرض میکنم.
مبارک است غدیر و ابدی اند پیروان رسالت غدیر.

خادم مردم شریف مسجدسلیمان لالی هفتکل و اندیکا

دکتر علیرضا ورناصری

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید