تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

23 می, 2020 | 7:38 142 بازدید شناسه خبر : 750

عید سعید فطر

بِسْمِ ٱللّٰهِ ٱلرَّحْمٰنِ ٱلرَّحِيمِ
قَدْ أَفْلَحَ مَن تَزَکَّى وَذَکَرَ اسْمَ رَبِّهِ فَصَلَّى.

عیدفطر پایان سلوکِ بندگی نیست بلکه استمرار تعبّد است و تجلّی برآمدنِ انسانی نو از خاکسترخویش، چونان ققنوسی که ازخاکستر خود برآید بی آنکه منیّت و دگرپرستی در وجودش باقی مانده باشد.

عیدفطر پیروزیِ فطرت و کرامات انسانی بر قیود مادی جهت رسیدن به تبیین حیاتِ طیّبه ست، عیدِ رهیدگی از زنگارهای غفلت ولغزش برای هبوطِ رحمات الهی است.

درحالی به استقبال عید فطرمیرویم که ضرورت اهتمام مَجدانه جهت اعتلای همه جانبه کشور عزیزمان وجوهِ نوینی بخود گرفته است، برآن باشیم که وفاقِ ملّی، استقامت و پیشرفت جهت سربلندی ایرانِ اسلامی را تعالی دهیم،از هرنوع حزب محوری، تفرقه افکنی، وچندقطبی کردن کشور بپرهیزیم،با اراده ایی پولادین برخواسته از ایمان و عمل،دشمن را ازمداخله و نفوذ درکشورمان مأیوس سازیم.

ضمن تبریک بمناسبت عیدسعیدفطر، قبولی طاعات،صحت و سیادت را برای همه مسلمین بویژه مردم مهربان منطقه مسئلت دارم.

خدمتگزار مردم شریف مسجدسلیمان،اندیکا، لالی هفتکل

دکتر علیرضا ورناصری

🆔_dr_alireza_varnaseri

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید