حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 25 شعبان 1445 Tuesday, 5 March , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 840 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 42×
شهرداری های اهواز دزفول و بندرماهشهر بعنوان شهرداری های معین شهرستان اندیکا و شهرهای تابع قلعه خواجه ،زاووت و آبژدان شدند
03 خرداد 1400 - 7:33
شناسه : 2118
بازدید 1128
9
شهرداری های اهواز دزفول و بندرماهشهر بعنوان شهرداری های معین شهرستان اندیکا و شهرهای تابع قلعه خواجه ،زاووت و آبژدان شدند شهرداری های اهواز دزفول و بندرماهشهر بعنوان شهرداری های معین شهرستان اندیکا و شهرهای تابع قلعه خواجه ،زاووت و آبژدان شدند
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی
پ
پ

شهرداری های اهواز دزفول و بندرماهشهر بعنوان شهرداری های معین شهرستان اندیکا و شهرهای تابع قلعه خواجه ،زاووت و آبژدان شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی نماینده‌ی و خدمتگزار مردم شریف شهرستان های مسجدسلیمان، لالی هفتکل واندیکا : در ادامه پیگیری های دکتر علیرضا ورناصری ، طی ابلاغی از سوی استاندار خوزستان،شهرداری های اهواز، بندر ماهشهر و دزفول به عنوان شهرداری های معین ، به منظور تسریع در روند توسعه شهرهای کمتر توسعه یافته ،مکلف به استفاده از ظرفیت های خود برای حل مشکلات شهرداری های شهرستان اندیکا و شهرهای تابع ،قلعه خواجه، آبژدان و زاووت شدند

متن نامه به شرح زیر است

فرماندار محترم شهرستان اندیکا
شهردار محترم اهواز
شهردار محترم دزفول
شهردار محترم بندرماهشهر
شهردار محترم قلعه خواجه
شهردار محترم آبژدان
شهردار محترم زاووت
با سلام
با عنایت بـه ابـلاغ شـیوهنامـه بهـرهگیـري از ظرفیـت شـهرهاي معـین بـراي تسـریع در فرآینـد توسـعه در شـهرهاي
کمتـر توسـعه یافتـه و پیـرو جلسـه برگـزار شـده درخصـوص بررسـی و رفـع مشـکلات شـهرداریهاي شهرسـتان انـدیکا،
بدینوسیله صورتجلسه مربوطـه بحضـورتان ارسـال مذکور، از نتیجه اقدامات صورت گرفته این اداره کل را مطلع نمایید

مصوبات جلسه

۱- موضوع خواهرخواندگی شهرداری دزفول با شهرداری آبژدان،شهرداری اهواز با شهرداری قلعه خواجه،شهرداری ماهشهر با شهرداری زاووت با هماهنگی شهرداران مربوطه اقدام و نهایی گردد.
۲-دبیرخانه‌ی در محل اداره کل امور شهری و شوراهای استانداری جهت پیگیری مصوبات مذکور تشکیل گردد.
۳-با توجه به گزارش شهردار آبژدان در خصوص مسائل و مشکلات مربوطه و توضیحات شهردار دزفول به عنوان معین شهرداری مذکور مقرر گردید:
۳-۱: شهردار دزفول به همراه مدیران و کارشناسان شهرداری طی دو هفته آتی نسبت به بازدید میدانی از شهر آبژدان جهت آشنایی و بررسی بهتر مشکلات و تعامل و هماهنگی موثرتر اقدام نمایند.
۳-۲: موضوع آموزش پرسنل شهرداری آب ژان جهت ارتقاء سطح کارشناسی نیروها در محل شهرداری آبژدان یاد هست به ضرورت با اعزام کارشناسان به شهرداری دزفول در اولویت قرار گیرد.
۳-۳: با توجه به مشکلات آسفالت معابر و عدم جذب قیر تخصیص یافته به دلیل شرایط نامناسب مالی شهرداری در تامین مصالح و ماشین آلات،نسبت به تهیه مصالح مورد نیاز جهت تولید آسفالت معادل تناژ قیر تخصیص یافته و نیز ماشین آلات اقدام گردد.
۳-۴: در خصوص تجهیز و نصب وسایل بازی کودکان و ست ورزشی در مبلمان پارکی پارک مد نظر شهرداری آبژدان اقدام گردد.
۳-۵: تجهیزات ترافیکی مورد نیاز و تابلوها و علائم حسب نیاز در اختیار شهرداری قرار گیرد.
۳-۶: سایر کمک ها پس از بررسی میدانی و ارزیابی امکانات خدمات و تجهیزات مورد نیاز و بنا به اعلام نیاز شهرداری و امکان تامین آنها در برنامه کاری قرار گیرد.
۴-با توجه به اولویت تقاضای شهردار قلعه خواجه،طبق مشکلات و نیازمندی ها مقرر گردید:
۴-۱: هماهنگی لازم و مکاتبه شهرداری قلعه خواجه جهت در اختیار قرار دادن ماشین آلات راهسازی به مدت دو ماه با توجه به زمان اعلام شده صورت پذیرد.
۴-۲: موضوع آموزش پرسنل و کارشناسان شهرداری قلعه خواجه در دستور کار قرار گیرد.
۴-۳: مصالح مورد نیاز جهت تولید آسفالت متناسب با غیر تخصیص یافته در اختیار شهرداری قرار گیرد.
۴-۴: در بخش تجهیزات ترافیکی مورد نیاز و نیز مبلمان شهری پس از بررسی و بازدید میدانی و بنا به هماهنگی و تقاضای ارائه شده از طرف شهرداری همکاری لازم صورت پذیرد.
۴-۵: ارائه تقاضای لوله های بتنی و جداول و کفپوش و تامین آنها متناسب با اولویت ارائه شده
۵- با توجه به گزارش شهردار زاووت مباحث مطرح شده مقرر گردید:
۱-۵: شهردار ماشهر به اتفاق مدیران و کارشناسان مربوطه زمان بازدید میدانی و بررسی مسائل و مشکلات و کمبودهای شهر زاووت برنامه‌ریزی لازم جهت همکاری برای رفع موارد متناسب با اولویت ها و امکان انجام را به عمل آورد.
۲-۵: تامین مبلمان شهری و پارکی،تابلوها و علائم ترافیکی و اسامی معابر،پایه های روشنایی و مخازن زباله در الویت قرار گیرد.
۵-۳: موضوع آموزش پرسنل و تهیه مطالعات مرتبط با طرحهای گردشگری با توجه به ظرفیت های بالقوه شهر زاووت و نقاط پیرامونی آن در اولویت قرار گیرد.
۵-۴: تامین مصالح مورد نیاز جهت بهسازی معابر و یا کفپوش پیاده رو ها و جداول بتنی در برنامه کاری قرار گیرد.
۶-مکاتبه از طریق نماینده محترم با وزارت کشور (سازمان شهرداریها و دهیاریها) جهت تأمین ماشین آلات خدماتی مورد نیاز شهرداری های شهرهای مربوطه انجام و همزمان اداره کل امور شهری استانداری مکاتبات و پیگیری های لازم را در این خصوص را معمول نماید

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.