تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

12 می, 2020 | 12:42 143 بازدید شناسه خبر : 711

شب قدر

بِسْمِ ٱللّٰهِ ٱلرَّحْمٰنِ ٱلرَّحِيمِ
اَفَمَن کانَ عَلی بَیِّنَه مِن رَبِّهِ وَ یَتلُوهُ شاهِدُ مِنه.

شبهای قدر یادآور قطعیّتِ اراده الهی‌، فرصت برای کسب والاترین مرتبتی ست که مومن از ماسَوای حق جدا شده، پرده اسباب و قوانین جهان به یکسو میرود،بندگی محض بر عابدان نمایان و “اخلاص” تلألو می یابد.

نیکوست دراین شبهای پر فضیلت با استمرار بر دعا،طلب فیوضات، استغفار و تلاوت قرآن، صَلای کوچیدن از عالم فانی را سماعِ جان نموده به عنایات پروردگار،آماده بهره ازگنجهای نهفته شب قدر جهت تکامل معنوی و تقویت تقوی گردیم.

شبهای قدر شبهای بیداری و بصیرت است،منشور مدیریتِ اسلامی، نسخه عملیِ نظام اسلامیِ بدون جناح سازی و قشربندی، به تمامی در سلوکِ علی(ع) اسوه بی بدیل عدالت، زاهدِ شب و شیر ژیانِ میادین،امیرِ مستحقینِ محروم متجلّی ست، امتداد راهِ مولا در عصر کنونی نیز در هر جان آگاهِ متکلّفی،شور و آگاهی به آرمان رفیع شهادت،خروشندگی بر ظلم،جهل و بیعدالتی را بازآفرینی میسازد.

باعرض تسلیت شهادت مولای متقیان، بر داعیانِ پویندگی راه مولا(ع) بویژه مسئولان نظام جمهوری اسلامی بایسته است منش وسلوک مولا بویژه درصداقت پیشگی ،ساده زیستی، رسیدگی به امور مستضعفان و پرهیز از چندقطبی کردن جامعه را به استمرار پیشه ساخته هماره در محضر الهی امانتداری امین و صالح در قِبال ملت شریف ایران باشند.

درشبهای قدر از پروردگار مهربان مسئلت دارم تقدیر ملت ایران بویژه مردم شریف منطقه را به بهترین نحومقدّر به‌ نیکی بفرماید، بنده و همه خادمان مردم را برای خدمت جهادیِ متکلّفانه یاری نماید.

نمیگويم يدالله را عدو كشت
خدا داندعلی را عدل او كشت.

دکتر علیرضا ورناصری

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید