تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

7 اکتبر, 2020 | 10:25 34 بازدید شناسه خبر : 1126

سفر یک روزه هیئت وزارت ورزش و جوانان به حوزه انتخابیه شهرستان های چهارگانه مسجدسلیمان

به همت دکتر علیرضا ورناصری صورت گرفت :

سفر یک روزه هیئت وزارت ورزش و جوانان به حوزه انتخابیه شهرستان های چهارگانه مسجدسلیمان

مدیر کل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان و مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان به مسجدسلیمان سفر کردند

به گزارش روابط عمومی دکتر علیرضا ورناصری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، با همت و تلاش های بی وقفه دکتر علیرضا ورناصری ، سید مجید سید مومنی مدیرکل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان و افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان به منطقه آمدند و در جلسه ای که در محل سالن جلسات شرکت بهره برداری نفت و گاز شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد حضور پیدا کردند.

دکتر علیرضا ورناصری ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی (ع) در این جلسه گفت :

در حوزه انتخابیه بنده ۱۲۶۵ روستای محروم وجود دارد، هیئت مهمان قطعا پس از دیدار هایی که در هر چهار شهرستان داشته اند، پی به وخامت اوضاع ورزشی در این حوزه برده اند.

وی با اشاره به دیدار خود در ماه گذشته با وزیر ورزش و جوانان یاد آور شد: بنده پیش از این لیست طویلی از کاستی های هر چهار شهرستان که غالبا هم مشترک است را خدمت وزیر دادم و مراد اصلی از حضور این هیئت در شهرستان‌های مسجدسلیمان ، لالی ، هفتکل و اندیکا دیدن وضعیت فوق بحرانی ورزش و جوانان تحت اختیار این وزارتخانه است.

نماینده حوزه انتخابیه با اشاره به مشکلات باشگاه نفت مسجدسلیمان توضیح داد: بنده در جلسه به جناب وزیر محترم هم اعلام کردم که مسجدسلیمان و هفتکل بر گردن تک‌ تک مسئولین وزارت نفت حق دارند و سالهاست که حقوق مردم حوزه انتخابیه بنده را نادیده می‌گیرید، آیا حق بانوان چهار شهرستان یک سالن و مجموعه ورزشی نیست؟؟

دکتر ورناصری با اشاره به اینکه هزینه کل باشگاه نفت به اندازه خرید یک بازیکن تیم های دیگر است و باز هم در پرداخت حق و حقوق باشگاه اجحاف می شود تاکید کرد :

متاسفانه به ازای یک مبلغ، که گفتن آن هم در این جلسه جایز نیست، آقایان رضایت دادن تا رابطه مالکانه تیم با وزارتخانه قطع شود ، همچنین این مقام مسئول در ادامه سخنان خود به ابلاغ نشدن نامه ی وزارت نفت در سال گذشته اشاره و افزود :

نمی‌دانم چرا نامه ابلاغی یک سال پیش از سوی وزارت را رسانه ای نکردند و از مردم و طرفداران باشگاه نفت مسجدسلیمان حقایق پنهان گردید ، طی آن نامه ی ابلاغی از سوی وزارت آمده بود که دیگر وزارت نفت متحمل هزینه های باشگاه نفت مسجدسلیمان نخواهد بود.

شایان ذکر است : در پایان این جلسه مقرر شد؛ این هیئت مصوبات قابل اجرا را طی چند نسخه به دفتر نماینده و روسای دفاتر ارسال کند

آنچه در این جلسه مصوب شد به شرح ذیل آمده است :

_اختصاص ۵ روکش چمن مصنوعی جهت تکمیل پنج زمین فوتبال در شهرستان مسجدسلیمان

_اختصاص پکیج های ورزشی برای چهار شهرستان

_اختصاص تجهیزات ورزشی برای راه اندازی ۲۰ خانه ورزش برای روستاهای شهرستان اندیکا

_اختصاص اعتبار از محل اعتبارات ملی برای احداث خانه جوان شهرستان مسجدسلیمان

_اختصاص اعتبار برای پروژه های نیمه تمام ورزشی بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی برای چهار شهرستان

_اختصاص اعتبارات جاری برای کمک به هیات های ورزشی چهار شهرستان

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید