تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

11 سپتامبر, 2020 | 8:55 109 بازدید شناسه خبر : 1083

سخنرانی کوبنده نماینده مردم مسجدسلیمان، در جلسه شورای اداری استان خوزستان

سخنرانی کوبنده نماینده مردم مسجدسلیمان، در جلسه شورای اداری استان خوزستان

🔻 دکتر علیرضا ورناصری نماینده مردم مسجدسلیمان:
تاکنون ۶ برنامه ۵ ساله برای بهبود وضعیت مناطق محروم کشور تدوین شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی، دکتر علیرضا ورناصری در جلسه شورای اداری استان خوزستان اظهار داشت: مملکت ما با مشکلات عدیده ای روبرو است و دچار محدودیت و تحریم های فراوان می باشد، سوالی که مطرح بوده، این خواهد بود، چرا تحریم ها فقط باید برای نقاط خاص باشد؟؟؟

وی در ادامه افزود: برخی نقاط در حوزه انتخابیه بنده وجود دارند که دارای هیچ گونه آنتن دهی شبکه های تلویزیونی و تلفن همراه نمی باشند، اما جوانانی از این خطه در چهل سال گذشته احساس وظیفه نمودند، و در راه دفاع از انقلاب اسلامی شهید شدند، این در حالی است که متاسفانه بعد از گذشت اینهمه سال، هنوز نتوانسته ایم یک جاده خاکی برای این خانواده شهدا احداث نمائیم.

دکتر ورناصری تصریح کرد : تاکنون ۶ برنامه ۵ ساله برای بهبود وضعیت مناطق محروم کشور تدوین شده، که به نظر می رسد بخش اعظمی از شرایط موجود تنها به علت گفتار درمانی مسئولین طی سالیان گذشته بوده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس ضمن بیان اینکه دوره گفتار درمانی به اتمام رسیده است، خطاب به استاندار خوزستان گفت: هر تصمیمی از جانب مدیران استانی، به پای نمایندگان مجلس نوشته می شود که جای بس تاسف دارد، گاهی اوقات نمایندگان از برخی تغییرات و تصمیمات درون استان نیز خبردار نمی شوند.

وی با اشاره به وضعیت نامناسب ۸ شهرداری چهار شهرستان خاطرنشان کرد : کارکنان برخی از این مجموعه ها ۱۲ الی ۱۴ ماه است که حقوق نگرفته اند و لازم است برای این معضل، چاره ای اندیشیده شود.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید