تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

30 مارس, 2020 | 9:34 194 بازدید شناسه خبر : 531

سالروز 12 فروردین

بِسْمِ ٱللّٰهِ ٱلرَّحْمٰنِ ٱلرَّحِيمِ‌
ُهُوَ الَّذی أیّدَکَ بِنَصرِهِ وَ بِالمُومِنینَ.

خجسته است سالروز دوازدهم فروردین، یادآور غرورآفرینِ انتخابی تاریخ ساز و بِشکوه.

این روز نمادهمدلیِ ملتی ست که با یک تصمیم انقلابی،ضمن درهم شکستن هیمنه پوشالیِ استکبار وتغییر سرنوشت خود، طلیعه فرهنگ ماجدِ انقلاب اسلامی والگوی حکومت اسلامی را برای ملل آزاده دنیا بازآفرینی و ترسیم نمود.

اینک در این برهه ازتاریخ سرزمینمان، دشمن بدلیل استیصال در تسلسل توطئه هایش با استراتژیِ بهره برداری از خلأهای معیشتی و اقتصادِبدون تحرک-بعنوان یک عرصه نبرد-با‌ تحریف حقایق قصد تعرّض به ارزشهای مارا دارد، لذا مردم انتظار دارند مدیرانی که در حصار عدم درکِ صحیحِ روند رویدادها محصور مانده اند بینش وعملکرد خود را تغییر داده در قالب مدیران جهادیِ متکلّف بجای مال اندوزی وجناح سازی، پرداختن به رفاه و نشاط ملی را مجاهدت دانسته طی عزم انقلابی ضمن تحقق جهشِ تولید وتبدیل تهدیدها به فرصت، حماسه ایی ماندگار خلق وظرفیتهای عظیم استان ومنطقه را با تجلّی ایده آلهایِ سند ملی۱۴۰۴ بویژه در زمینه اشتغالِ پایدار با روند توسعه سایر مناطق به توازن برسانند.

باتوجه به توصیه ها و حمایات رهبر انقلاب از توقعات برحقِ مردم، مدیران بزنگاههای مهمی درقبال عملکردشان پیش رو دارند،جهت تداوم آرمانهای راستینِ انقلاب وحضورمردم در صحنه، باید اهداف اصلی انقلاب که عدالت محوری و حمایت از مستضعفان است را در عملکردشان اِعمال کنند، امیدداریم جناح بازیهای بیهوده و سومدیریتها که آه از نهادِ مردم برآورده، اقناع کننده یِ مطامعِ فرصت طلبان نگردد، احقاقِ حقوق مردم منطقه و تحقق عزّت ملی در برنامه های امسالِ مدیران بعنوان مظهر مردمسالاریِ دینی متجلّی گردد به فضل الهی آماده حرکتی پُر شتاب بسوی پیشرفت و عدالت شویم و هماره بیاد داشته باشیم که مردم، ولینعمتانِ مسئولین هستند.

دکتر علیرضا ورناصری

🆔_dr_alireza_varnaseri

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید