تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

16 جولای, 2020 | 11:42 169 بازدید شناسه خبر : 918

روز پرکار دکتر علیرضا ورناصری در هفتکل

دکتر علیرضا ورناصری نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی امروز ۹۹/۴/۲۶ در سفر خود به شهرستان هفتکل روز پرکاری را پشت سر گذاشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی دفتر دکتر علیرضا ورناصری، افتتاح یک طرح بهداشتی درمانی، تشکیل جلسات متعدد و بازدید از چند طرح عمرانی در شهرستان هفتکل از اهم برنامه های امروز دکتر ورناصری بود.

در این سفر دکتر ابول نژادیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، رضا رضایی مدیر کل راه و شهرسازی استان خوزستان و عادل حرباوی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان به دعوت دکتر ورناصری و به منظور بررسی مشکلات و معضلات ادارات تابعه خود در شهرستان هفتکل حضور یافتند.

در ابتدای این سفر دکتر ورناصری به همراه مدیرکل راه و شهرسازی استان به بازدید از جاده خروجی شهرستان هفتکل پرداخت.

نماینده مردم شهرستان در مجلس با اشاره به غیرایمن بودن جاده خروجی هفتکل و درصد بالای تصادفات رانندگی در این جاده از مدیرکل راه و شهرسازی استان خواست تا با عزم جدی و اراده بیش از پیش رسیدگی به مشکلات موجود این جاده را در دستور کار خود قرار دهد.

سپس دکتر ورناصری به همراه دکتر ابول نژادیان ضمن افتتاح درمانگاه شبانه روزی شماره یک شهرستان هفتکل ابراز امیدواری کرد: با افتتاح طرح های درمانی و بهداشتی در آینده نزدیک شاهد کاهش دغدغه ها و مشکلات مردم هفتکل در حوزه بهداشت و درمان باشیم.

حضور در جلسه مسئولین شهری و اعضای کارگروه های دفتر ایشان در این شهرستان بهمراه مدیران استانی ، فرماندار و سایر مسئولین شهرستان هفتکل از دیگر برنامه های دکتر ورناصری در هفتکل بود.

در ادامه دکتر ورناصری با حضور در طرح تاسیسات آبرسانی روستاهای هفتکل و حومه، ضمن بازدید از این طرح روند پیشرفت آن را مورد بررسی قرار داد.

علاوه بر این دکتر علیرضا ورناصری با حضور در بخش رغیوه ضمن تشکیل جلسه و دیدار با ساکنین این بخش مطالبات مردم بخش رغیوه را پیگیری نمود.

گفتنی است آبرسانی پایدار از اهم مطالبات مردم بخش رغیوه بوده است. دکتر ورناصری در این خصوص خاطرنشان کرد: ایجاد برنامه های همه جانبه و اصولی و حفظ انسجام جهت رفع مشکلات موجود از طریق مطالبه گری منطقی و دنبال کردن مطالبات تا رفع مشکلات به عنوان راه حل گذر از شرایط نامساعد موجود میباشد.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید