تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

23 آگوست, 2020 | 9:31 81 بازدید شناسه خبر : 1029

روز پرکار دکتر علیرضا ورناصری در مرکز استان

در ادامه پیگیری های نماینده مجلس جهت رفع مشکلات حوزه انتخابیه مسجدسلیمان بزرگ صورت گرفت؛

روز پرکار دکتر علیرضا ورناصری در استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی دفتر ارتباطات نماینده مردم مسجدسلیمان ، لالی، اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی، روز شنبه 1 شهریورماه دکتر علیرضا ورناصری در ادامه پیگیری های خود جهت رفع مشکلات و دغدغه های چهار شهرستان حوزه انتخابیه ، با استاندار خوزستان و برخی مدیران کل ادارات در سطح استان دیدار نمود.

در ابتدای این دیدارها دکتر علیرضا ورناصری با ارسلان غمگین مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان به منظور بررسی دغدغه های کارگران و راهکارهای تقویت همکاری با این نهاد جهت مباحثی همچون: واحدهای صنعتی ، حقوق کارگران و… به بحث و گفتگو پرداخت‌.

در ادامه نماینده مجلس طی جلسه با مهدی غفاری مدیرکل دیوان محاسبات استان ، جهت هماهنگی و همکاری درون استانی پیرامون ارزیابی عملکرد ادارات به گفتگو پرداخت‌.

سومین دیدار دکتر علیرضا ورناصری با محمود دشت بزرگ مدیرکل شرکت انتقال برق استان خوزستان به منظور : بررسی آخرین وضعیت ایستگاهها و خطوط انتقال فشارقوی در چهار شهرستان و آینده نگری ۲۰ ساله در ارتباط با ناحیه صنعتی مسجدسلیمان از جمله : پتروشیمی، آلومینیوم و شهرک صنعتی و همچنین تقویت ناحیه برق شمال شرق به محوریت مسجدسلیمان در بحث نیروی انسانی و امکانات برگزار شد.

دکتر جهانشاه ارزانی مدیرکل امور مالیاتی استان خوزستان چهارمین میزبان نماینده حوزه انتخابیه مسجدسلیمان بزرگ در مجلس شورای اسلامی بوده است که طی این دیدار ، مسائلی همچون : بدهکاری های شهرداری های چهار شهرستان و اختصاص بودجه جهت رفع مشکلات و توجه ویژه به وضعیت دهیاریهای منطقه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت‌.

آخرین دیدار عضو کمیسیون انرژی مجلس با دکتر شریعتی استاندار خوزستان و امید حاجتی رئیس سازمان برنامه و بودجه استان پیرامون : اعتبارات ، نیازمندیهای منطقه در حوزه : آب ، کشاورزی، بهداشت و درمان، راه و زیرساخت ها برگزار شد که طی این جلسه توافقات خوبی حاصل شد و مقرر شد نماینده مجلس و استاندار خوزستان در سطح کشور و وزارتخانه ها تلاش مشترک خود جهت کاهش دغدغه ها و کمبودهای چهار شهرستان را با جدیت بیشتری ادامه دهند.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید