حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 14 ذو القعدة 1445 Tuesday, 21 May , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 853 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 42×
روز پرکار دکتر علیرضا ورناصری در شهرستان هفتکل
02 آبان 1400 - 10:10
شناسه : 2763
بازدید 369
2

روز پرکار دکتر علیرضا ورناصری در شهرستان هفتکل به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مردم شریف شهرستانهای مسجدسلیمان ، لالی ، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی ، جلسه شورای اداری شهرستان هفتکل با محوریت پیگیری مصوبات سفر اخیر دکتر علیرضا ورناصری به این شهرستان در محل سالن جلسات آموزش و پرورش برگزار […]

ارسال توسط :
پ
پ

روز پرکار دکتر علیرضا ورناصری در شهرستان هفتکل

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مردم شریف شهرستانهای مسجدسلیمان ، لالی ، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی ، جلسه شورای اداری شهرستان هفتکل با محوریت پیگیری مصوبات سفر اخیر دکتر علیرضا ورناصری به این شهرستان در محل سالن جلسات آموزش و پرورش برگزار شد.

بر اساس این گزارش، طی نشست اداری ابتدا دکتر مازیار مولایی رئیس شبکه بهداشت و درمان هفتکل به ارائه گزارش اقدامات این نهاد در خصوص افتتاح بیمارستان محلی ، تعمیرات مجدد درمانگاه شهدای گمنام جهت تغییر کاربری به بیمارستان محلی ، خرید تجهیزات پزشکی از محل تامین اعتبار ۱۰ میلیارد تومانی توسط دکتر ورناصری و نصب دستگاه سونوگرافی پیشرفته و عکس برداری فک و دندان پرداخت.

سپس کوروش هاشم پور سرپرست شهرداری هفتکل با بیان رفع مشکل فاضلاب کوی مهرآباد که در بازدید گذشته نماينده محترم این شهرستان بود خاطرنشان کرد : حل مشکل محله پالایشگاه به اعتبار زیادی نیاز دارد و جهت رفع آن باید پروژه تعریف شود.

کیانپور رئیس اداره آبفای هفتکل نیز در گزارش خود از روند پیشرفت پروژه های این اداره گفت : پروژه مخازن آب دو میلیون لیتری ، خط لوله انتقال آب رود زرد کاید رفیع به بخش رغیوه فعال هستند و پروژه آب شمال شرق نیز با برطرف شدن مشکل سوخت و اخذ مجوزات لازم به زودی وارد فاز اجرایی می‌شود.

در ادامه فرماندار شهرستان هفتکل سید عابدین طباطبایی با ارائه گزارشی از اعتبارات اخذ شده توسط دکتر ورناصری نسبت به برخی شایعات اخیر اظهار داشت :
کار ناپسندی است که خدمات خدمتگزاران شما مصادره میشود ، تمام مستندات موجود است؛ از برخی اقدامات انجام شده می توان به :
۱_ آب رغیوه و روستاهای هفتکل ۲۰ میلیارد

۲_ آب شمال شرق ۳۵ میلیارد

۳_ مخازن آب ۷ میلیارد

۴_ گاز رغیوه ۳۰ میلیارد

۵_ جاده خروجی فاز اول و دوم حدود ۳۰ میلیارد

۶_ بیمارستان محلی ۱۰ میلیارد

۷_ مصلی ۳ میلیارد

۸_ بازگشت پرونده مالیات کارخانه سیمان بعد از ۳۰ سال با تلاش های دکتر ورناصری به هفتکل با وصولی بيش از ۱۰ میلیارد در سال برای هفتکل بصورت دائم

۹_بازگشت سهم هفتکل از طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری و …

در ادامه این جلسه دکتر علیرضا ورناصری اظهار داشت : ۴ شهرستان حوزه انتخابیه به ویژه هفتکل دچار مشکلات بسیاری هستند که همین موضوع باعث شد پس از گذشت یکماه از سفر قبلی جهت پیگیری مصوبات آن در این جلسه حضور پیدا کنم.

وی افزود : از مدیران دستگاههای اجرایی این شهرستان انتظار میرود قول و وعده های خود به مردم را به طور مجدانه پیگیری نمایند.

دکتر ورناصری با اعلام اینکه بیمارستان محلی هفتکل تا هفته آینده افتتاح خواهد شد، بیان داشت: بحث احداث بیمارستان اصلی (۶۶ تختخوابی) شهرستان هفتکل نیز باید با جدیت پیگیری شود ضمن اینکه در جذب نیروی انسانی حتما از نیروهای بومی منطقه استفاده شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس ادامه داد : طی نشست با وزیر کشور در خصوص پرداخت مطالبات کارکنان شهرداری ‌و تجهیزات مورد نیاز جهت ارائه خدمات رسانی به مردم صحبت شد که ایشان در این ارتباط قول مساعد دادند.

در خاتمه این نشست نماینده مجلس طی تماس با مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز و مسجدسلیمان و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان خواستار تسریع در روند خدمت رسانی به مردم هفتکل شد.

دکتر علیرضا ورناصری طی دیدار صمیمانه با فرهنگیان و پرسنل فنی و حرفه‌ای شهرستان هفتکل به گفتگو پرداخت.

درابتدا افشین یوسفی ریاست اداره آموزش و پرورش هفتکل گفت: با پیگیرهای دکتر ورناصری سه هیئت از وزارت آموزش و پرورش به هفتکل آمد که نتایج بسیاری خوبی به همراه داشت ، اعتبار ساخت ۱۱ مدرسه روستایی و خرید ۲۵۰ میلیون تجهیزات برای مدارس هفتکل اخذ شد که جای سپاسگزاری دارد از نماينده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی

در ادامه دکتر علیرضا ورناصری طی این دیدار اظهار داشت : آینده ایران بزرگ در دستان معلمین عزیز میباشد که اگر مشکلات و دغدغه های آنها حل نشود ضربه بزرگی بر پیکر جامعه وارد خواهد شد.

وی افزود : در موضوع طرح رتبه بندی فرهنگیان فضای مثبتی در مجلس شورای اسلامی حاکم شده است که ان شاءالله این لایحه به سرعت به نتیجه دلخواه ختم خواهد شد هر چند اوضاع نامناسب اقتصادی کشور یکی از موانع رسیدن به این موضوع که یکی از نیازهای اساسی کشور است ،میباشد.

وی در ارتباط با بحث عدم قرار گرفتن ۴ شهرستان حوزه انتخابیه بعنوان مناطق جنگی یادآور شد : این موضوع یکی از دردهایی است که متاسفانه در مجلس گذشته بعنوان قانون تصویب شد و تغییر آن کار آسانی نیست.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد : مشکلات کمبود نیروی انسانی و تجهیزات فنی و حرفه ای هفتکل به مدیران کشوری انتقال داده شد که امیدواریم هر چه زودتر با پیگیری بیشتر این مشکلات رفع گردند.

حضور دکتر ورناصری در اداره سازمان تبلیغات اسلامی و تشکیل جلسه با مدیریت این سازمان، کتابخانه عمومی و ارشاد اسلامی

حجت‌الاسلام ساداتی رییس سازمان تبلیغات اسلامی هفتکل بیان کرد: ضمن تشکر از حضور دکتر علیرضا ورناصری و هیئت همراه از توجه نماینده محترم به مسائل فرهنگی و مذهبی کمال تقدیر و تشکر را دارم ، ساداتی با بیان مشکلات این سازمان از نماینده مردم درخواست نگاه ویژه به مشکلات این سازمان را خواستار شد، همچنین مرادی فر رئیس کتابخانه عمومی هفتکل و نسیمی رئیس اداره ارشاد اسلامی هفتکل عنوان کردند ؛ با کمبود نیرو مواجه هستیم و از دکتر ورناصری در جهت اخذ مجوز استخدام نیرو برای ادارات خود درخواست همکاری و پیگیری در وزارت خانه های مربوطه را داریم .

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در پاسخ گفت : در بالاترین سطح کشوری از وزارتخانه‌ ها پیگیری های خود را در خصوص رفع مشکلات ادارات شما ادامه خواهم داد. شهرستان هفتکل از لحاظ فرهنگی از برجسته ترین شهرستان‌های استان خوزستان است و باید توجه ویژه ای به این موضوع شود.

بازدید از ساختمان دانشگاه پیام نور و تشکیل جلسه با ریاست این دانشگاه و ریاست دانشگاه علمی کاربردی

دکتر درویشی ریاست دانشگاه پیام نور و مهندس رفیعی مسئول دانشگاه علمی کاربردی هفتکل در جلسه با دکتر علیرضا ورناصری از مشکلات دانشگاه های خود و راههای حل آنها سخن گفتند.

شورای اسلامی شهر نیز در این جلسه حضور داشتند و مقرر شد با حمایت نماینده مردم دکتر علیرضا ورناصری و پیگیری های شورای شهر هفتکل هرچه سریعتر جهت برطرف کردن مشکل دانشگاه علمی کاربردی اقدام شود.

سپس عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از ساختمان های دانشگاه پیام نور هفتکل بازدید کردند.

حضور سرزده دکترعلیرضا ورناصری در کارخانه سیمان خوزستان

دکترعلیرضا ورناصری در بازدید سرزده به کارخانه سیمان خوزستان رفتند و بازدیدی از قسمت‌های مختلف کارخانه سیمان داشتند.

تشکیل جلسه در حوزه علمیه هفتکل بخش پایانی حضور دکتر علیرضا ورناصری بود

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.