تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

21 می, 2020 | 3:51 164 بازدید شناسه خبر : 744

روز قدس

بِسْمِ ٱللّٰهِ ٱلرَّحْمٰنِ ٱلرَّحِيمِ
سبُحَانَ الَّذِی أَسرَی بِعَبدِهِ لََیلا مِّنَ المَسجِدِالحَرَامِ إِلَی مَسجِدِالأَقصَی الَّذِی بَارَکنَا حَولَهُ.

روز قدس از مواریثِ هوشمندانه امام خمینی (ره)،یادمانِ فریادی ست بیکرانه که به یک مطالبه بین المللیِ جهانی- انسانی،تعالی یافته است.

روز قدس در بزنگاه کنونی متقارن است با آمریتِ استکبار جهت گسترش تحریمهای ایران ستیزانه،افزایش تفکرات منحطِ تفرقه افزا و گزاف گوییهای حامیان آنها،لذا این روز یک حرکت نمادینِ منفعل و شعار محور نیست بلکه علیرغم سکوتِ جانبدارانه مدعیانِ حقوق بشر،طرحی ست مدبرانه وراهبردی،منتج به انسجام عمومِ عدالت طلبان جهان در تقابل با زیاده خواهیهای مستکبران.

ملت ایران برای تجدید میثاق باکرامات انسانی- تا مَطلعِ الفجرِ رهاییِ مسلمین-،امسال باحفظ پروتکلهای بهداشتی جهت گرامیداشت روز قدس،غریوهای استکبار ستیزانه خود در رستاخیزبشکوهِ بیداری را به گوش معاندانِ آزادی خواهدرساند وتمام گزینه های روی میزِ نظام سلطه را به سُخره میگیرد و با اراده پولادین خود حَمالة الحَطَب هایی که بحرانِ هویت و مشروعیتشان مسجّل است را‌به هیچ انگاشته،تا استقرار نهاییِ حقّ وعدالت،بر مواضع راستین خود استوار خواهد ایستاد.
بایسته ست دولتِ محترم ومسئولان نظام، قدرشناسِ درک سیاسی و حضوربصیرانه ملت شریف ایران بوده، آگاه باشند که کمترملتی به اندازه مردم شریف ایران تاآخرین نفس پایبندِ عزت،استقلال،و سربلندی کشورش میماند.

دکتر علیرضا ورناصری

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید