تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

3 سپتامبر, 2020 | 9:24 76 بازدید شناسه خبر : 1054

رئیس مجلس شورای اسلامی به حوزه انتخابیه مسجدسلیمان بزرگ سفر کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی به حوزه انتخابیه مسجدسلیمان بزرگ سفر کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی نماینده مردم مسجدسلیمان لالی هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی، دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در دومین روز سفر خود به استان خوزستان ، عصر روز چهارشنبه مورخ ١٢ شهریورماه ٩٩ به شهرستان مسجدسلیمان سفر کرد.

دکتر علیرضا ورناصری نماینده مردم مسجدسلیمان ،لالی ، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی ضمن خوش آمدگویی به دکتر قالیباف رئیس مجلس جهت سفر به منطقه، به بیان مشکلات و کاستی‌های موجود چهار شهرستان حوزه انتخابیه پرداخت.

در ادامه دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : متاسفانه میزان محرومیت این حوزه تامل برانگیز است ، با توجه به مشکلات استان خوزستان بالاخص معضلات حاد حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی ، هفتکل و اندیکا، تسریع در روند توسعه این مناطق به منظور برون‌رفت از مشکلات کنونی کاملا ضروری است که بر این اساس درصدد هستیم تا با نگاهی ویژه تر در کنار نماینده پر تلا‌ش این حوزه و حمایت های استاندار خوزستان گام های بلندی را برای محرومیت زدایی این خطه برداریم.

دکتر محمدباقر قالیباف در پایان ضمن اشاره به رشادت‌ها و خدمات شایان توجه این قشر سلحشور در همه ی ادوار گفت : این سفر کاملا کاری و اداری بوده و با سرکشی میدانی نسبت به وضعیت مشکلات شهرها و اولویت های این مناطق به درک مناسب تری دست یافته ایم هرچند متاسفانه به جهت شرایط خاص ناشی از وجود ویروس کرونا و محدودیت زمانی، علی رغم میل باطنی خود دیدار مردمی نخواهیم داشت‌.

گفتنی است رئیس مجلس شورای شورای اسلامی در سومین روز سفر خود به استان خوزستان ، با حضور در مناطق روستایی و محروم شهرستان اندیکا ، از نزدیک به بررسی میدانی نواقص و مشکلات این شهرستان پرداخت.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید