تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

19 اکتبر, 2020 | 12:29 44 بازدید شناسه خبر : 1166

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور و مدیرکل نوسازی مدارس استان جهت بازسازی و مقاوم سازی مدارس 4شهرستان دیدار داشتند

به منظور بررسی و رفع مشکلات حوزه انتخابیه دکتر علیرضا ورناصری نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی با معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور،رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور و مدیرکل نوسازی مدارس استان جهت بازسازی و مقاوم سازی مدارس 4شهرستان دیدار داشتند.

در این دیدار دکتر ورناصری در ابتدای جلسه ضمن خوش آمد گویی در خصوص فضاهای آموزشی موجود در شهرستان های حوزه انتخابیه و همچنین پروژهای در دست اجرای شهرستانهای مذکور گزارشی را ایراد نمودند و بیان نمودند مقدار سرانه فضاهای آموزشی در شهرستان های مذکور از میانگین استان و همچنین میانگین کشور پایین تر است.

در ادامه دکتر ورناصری در خصوص بررسی و رفع مشکلات فضاهای آموزشی شهرستان، تعمیر و تجهیز امکانات در حوزه های آموزشی و پرورشی، استاندارد سازی سیستم های گرمایشی مدارس با توجه به در پیش بودن فصل زمستان، هوشمند سازی مدارس، مشخص شدن وضعیت و تکمیل پروژه های نیمه تمام شهرستان های مذکور گفتگو نمودند.

در این دیدارها توافقاتی انجام گرفت که جهت بررسی مشکلات و ایرادات چهار شهرستان، الخصوص نوسازی مدارس ، بنا شد تا پایان دولت دوازدهم طی طرح ویژه ای برای تغییر شرایط مدارس منطقه به شاخص های کشوری تدابیری اندیشه شود.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید