تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

24 جولای, 2020 | 1:21 80 بازدید شناسه خبر : 951

دیدار و گفتگوی دکتر علیرضا ورناصری با مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی

دیدار و گفتگوی دکتر علیرضا ورناصری با مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی

حق حوزه انتخابیه اینجانب جادههای موسوم به مرگ نیست/لزوم تعیین تکلیف طرح جابه جایی پنج هزار دستگاه منازل مناطق آلوده/ تاکید بر لزوم تکمیل طرح مسکن مهر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی دفتر نماینده شهرستانهای مسجدسلیمان ، لالی ، هفتکل و اندیکا : چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۵/۰۱ دکتر علیرضا ورناصری با حضور در محل دفتر مهندس اسلامی با وی در خصوص مشکلات، کاستی ها و ظرفیت های حوزه انتخابیه خود سخن گفت.

دکتر ورناصری با اشاره به حجم عظیم مطالبات فراموش شده مردم چهار شهرستان در حوزه اختیارات این وزارتخانه گفت:
وضعیت نابسامان محورهای مواصلاتی منطقه حق مردم حوزه انتخابیه بنده نیست و نباید جاده های آنان به جاده های مرگ موسوم باشند.

علیرضا ورناصری در ادامه ضمن لزوم پیگیری این وزراتخانه جهت کاهش مشکلات موجود در اسرع وقت تصریح کرد: پروژه هایی همچون جاده میانبر مسجدسلیمان-اهواز، جاده کمربندی مسجدسلیمان، فرودگاه مسجدسلیمان و پروژه هایی از این دست جهت افزایش سطح کیفی و بالا بردن ضریب ایمنی باید در آینده نزدیک به سرانجام برسند.

در پایان این گزارش آمده است:
طرح جابجایی پنج هزار مسکن از ساکنین مناطق آلوده، الحاق چندقطعه از زمین های دولتی و ارتشی به محدوده مسجدسلیمان و هفتکل، پیگیری طرح مسکن اجتماعی و تکمیل مسکن مهر چهار شهرستان و حمایت مالی از طرح مقاوم سازی مسکن از دیگر مباحث مطرح شده توسط دکتر ورناصری در این دیدار بود

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید