تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

24 جولای, 2020 | 12:00 74 بازدید شناسه خبر : 944

دیدار و گفتگوی دکتر علیرضا ورناصری با وزیر نفت مورخ

دیدار و گفتگوی دکتر علیرضا ورناصری با وزیر نفت مورخ ۹۹/۰۵/۰۱

دکتر علیرضا ورناصری نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی با بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی دفتر دکتر علیرضا ورناصری،‌ ایشان ضمن حضور در محل دفتر مهندس زنگنه وزیر نفت با وی در خصوص مشکلات حوزه انتخابیه خود به دیدار و گفتگو پرداخت.

در این دیدار دکتر ورناصری ضمن برشمردن مشکلات و معضلات موجود در شهرستان های حوزه انتخابیه خواهان توجه ویژه این وزارتخانه به این منطقه گردید.

از جمله مباحث و موضوعات مهم مطرح شده در این دیدار می توان : به توسعه میادین نفتی مسجدسلیمان و هفتکل، انعکاس مشکلات نیروهای قرارداد موقت و تصحیح طرح طبقه بندی مشاغل در نفت، حمایت مالی نفت از تکمیل طرح جابجایی پنج هزار خانوار ساکن در مناطق آلوده اشاره کرد .

همچنین تاکید مجدد بر حمایت مالی از تیم نفت مسجدسلیمان، احیاء آموزش های وابسته به نفت،
بازسازی بیمارستان نفت و اعزام هیات ویژه به منطقه جهت بررسی مشکلات گازرسانی به شهرها و روستاهای فاقد گازرسانی از جمله دیگر خواسته های نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی اندیکا و هفتکل از وزیر نفت بوده است.

دکتر ورناصری در پایان تاکید داشت: قطعا پیگیری های اینجانب در خصوص روند تخصیص اعتبارات وزارت نفت به منطقه در آینده با جدیت بیشتر صورت خواهد پذیرفت و ان شاء لله شاهد پیشرفت روزافزون چهارشهرستان مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا باشیم.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید