تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

10 نوامبر, 2020 | 7:37 125 بازدید شناسه خبر : 1235

دیدار نماینده مردم شهرستان های مسجدسلیمان ، لالی، هفتکل و اندیکا با اهالی برخی از مناطق روستایی حوزه انتخابیه در راستای بررسی مشکلات این مناطق

دیدار نماینده مردم شهرستان های مسجدسلیمان ، لالی، هفتکل و اندیکا با اهالی برخی از مناطق روستایی حوزه انتخابیه در راستای بررسی مشکلات این مناطق

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در راستای بررسی مشکلات و معضلات مربوط به مناطق روستایی با مردم برخی از روستاهای حوزه انتخابیه دیدار چهره به چهره داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی ،هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی ، در ادامه بازدید های میدانی دکتر علیرضا ورناصری از مناطق محروم و کمتر توسعه یافته حوزه انتخابیه ، وی با حضور در بخش گلگیر و بازدید از روستاهای تمبی چم فراخ، تلبمن و چهاربیشه با اهالی این مناطق دیدار چهره به چهره و مشکلات انها را مورد بررسی قرار داد.

طی این دیدارها و نشست های صمیمانه در سه روستا ، مردم مشکلات خود را در زمینه های متفاوت فرهنگی، اجتماعی، عمرانی، آموزش ، بهداشت وسلامت بیان کردند.

علیرضا ورناصری نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی ، هفتکل و اندیکا ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع اهالی روستاها ،بیان داشت : اولویت مهم ما در امر خدمت رسانی به مردم در مناطق روستایی و کم برخوردار میباشد زیرا وظیفه دینی و انقلابی ما توجه به این موضوع و پیاده کردن این فریضه است

وی افزود: مشکلات عنوان شده مردم این روستاها ودیگر مناطق مطالبه بحق و منطقی است زیرا این مناطق از یک محرومیت خاص برخوردار هستند که در این رابطه پیگیری های خوبی در سطح کلان جهت رفع مشکلات انجام شده است تا بزودی شاهد رفع معضلات روستاییان باشیم.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: بخش گلگیر مشکلات متعددی در حوزه های مختلف از جمله: آب ، برق ، گاز، راه، بهداشت، آموزش و پرورش مخابرات ، آنتن دهی وپوشش اینترنت و… را دارا می باشد که بدین منظور با دیدار وزرا و مدیران کل، مطالبات مردم پیگیری شده است که بزودی شاهد عملی شدن پروژه های عمرانی در حوزه های مختلف در سطح شهرستان و اطراف جهت رفع این مشکلات خواهیم بود.

وی با اشاره به درخواست مردم درخصوص نبود خانه بهداشت،به نقش تعيين كننده خانه هاي بهداشت در تامين سلامت روستائيان اشاره كرد و بیان داشت: بهره مندي از امكانات بهداشتي حق همه افراد است ، که جهت پیگیری این مورد نیز از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم کرد.

علیرضا ورناصری با تاکید بر ضرورت تکمیل وبهسازی جاده روستایی بخش گلگیر تصریح کرد: از اقدامات قابل اجرا در آینده نزدیک، تعیین تکلیف جاده تمبی-گلگیر است که امیدوارم این تصمیم جهت بهره مندی مردم شریف تاثیر گذار باشد.

گفتنی است مهم ترین مشکلات مورد بررسی در سه روستای ذکر شده به شرح ذیل میباشد:

روستای تمبی چم فراخ:
۱-نداشتن لوله کشی آب آشامیدنی
۲-نداشتن شبکه بهداشت
۳- آنتن دهی شبکه مخابراتی ۴-بهسازی جاده های روستا
۵-گاز رسانی

روستای تلبمن:
۱-نداشتن برق
۲-نبود مدرسه
۳-مشکل ارتباط دهی و اینترنت
۴-اشتراک آب
۵-آسفالت جاده ارتباطی

روستای چهاربیشه:
۱-نداشتن دکل مخابرات
۲-کمبود آب آشامیدنی
۳- نبود خانه بهداشت

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید